Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Trimar

Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
26 °C - Oblačno
26 °C - Oblačno

Poloha

Několikapodlažní apartmánový dům se nachází nedaleko centra letoviska Lloret de Mar se spoustou obchodů, restaurací, baru a diskoték, asi 10 minut chůze od pláže. Apartmány jsou pěkně, moderně a pohodlně zařízené.

Popis

Recepce, bazén, bazén pro děti, terasa se slunečníky a lehátky, výtah, bar. Za poplatek: internet, Wi-Fi, parkování, trezor.
Pláž: 500 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Ubytování

Bilo 2+2: samostatná ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, SAT/TV, trezor (za poplatek) a balkon. Trilo 4+2: dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, SAT/TV, trezor (za poplatek) a balkon. Quadrilo 6+2: tři samostatné dvoulůžkové ložnice, samostatná ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, SAT/TV, trezor (za poplatek) a balkon - apartmán je na vyžádání.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Nástup na ubytování: Sobota od 16 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Španělsko v lokalitě Costa Brava nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat