Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Iberostar Isla Canela

Španělsko, Costa de la Luz, Isla Canela

Strava All inclusive, Inclusive premium, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 28 380 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Poloha

Nedávno postavený hotel se nachází v původní rybářské vesničce v blízkosti ústí řeky Guadiana, od krásné písečné pláže je oddělen místní promenádou a zelení (národní park cca 150 m), Isla Canela je v pěší vzdálenosti, golfové hřiště je cca 6 km od hotelu.

Popis

Hotel nabízí 300 pokojů v typickém andaluském stylu, které se nachází ve dvou budovách na 4 podlažích, vstupní halu s recepcí, výtah, restaurace, bary, internetovou kavárnu a konferenční místnost, wellness centrum, aerobní sál, stolní tenis, posilovnu, minimarket, bazény, lehátka a ručníky u bazénu, bar u bazénu, animační programy.Pro děti: dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), dětský bazén, miniklub.Internet: WiFi na recepci (30 min./den zdarma), na pokojích za poplatek. Internetový koutek (za poplatek).

Ubytování

Prostorné 2lůžkové pokoje, balkon, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, klimatizace, trezor. Některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným osobám, ale nemají upravenou koupelnu, pouze na vyžádání.

Ostatní

Kvalitní služby all inclusive, pěkný hotel s rozlehlou zahradou, výborná kuchyně, krásná dlouhá písčitá pláž s jemným pískem.

Stravování

Polopenze, za příplatek all inclusive.

All inclusive: plná penze formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje k hlavním jídlům (voda, pivo, víno, nealko), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby během dne 10.30-24.00 hod. lehké občerstvení během dne 11.00-13.30 / 16.00-18.00 hod. animační programy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat