Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Peňiscola

Španělsko, Costa del Azahar, Peňiscola

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány Peňiscola/Vlastní
Gran Hotel Peniscola
Cena za osobu od 2 619 Kč

Dostupných: 135 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Koupání: Na písečné pláži, která lemuje tuto část pobřeží letoviska. V období od 20.6 - 15.9. je možnost využití bazénu za poplatek 14 EUR/osoba/týden.

Poloha

PEŇISCOLA Peňiscola je nejkrásnějším místem na pobřeží COSTA DEL AZAHAR - Pobřeží pomerančových květů. Letovisko leží asi 200 km jižně od Barcelony a 100 km severně od Valencie. Přes 2 kilometry dlouhá písečná pláž je vyhledávána turisty z celé Evropy. Návštěvníci zde však naleznou i pláže oblázkové či skalnaté pobřeží. Přitažlivost Peňiscoly je však dána nejen jejími plážemi, ale zejména historicky unikátním komplexem starého města a pevnosti na poloostrově vybíhajícím do moře. Nezapomenutelnou atmosférou mají uličky starého města zejména večer a v noci, kdy rozpálený kámen již poněkud vychladne a vy můžete navštívit řadu obchůdků, hospůdek, barů či diskoték. V rámci výletů, které nabízí místní agentura můžete navštívit blízké Benicarlo, poněkud vzdálenější Valencii, či řadu dalších zajímavých míst této části Španělska.

Ubytování

Apartmány Popis a poloha: Apartmány se nacházejí v několika budovách různého typu, které leží cca 2 km od historického centra města. TYP 4/6: apartmán se skládá ze 2 ložnic pro 2 osoby, obývacího pokoje, kuchyňského koutu, koupelny a terasy nebo balkonu. Vhodné pro 4 až 6 osob. TYP 2/5: apartmán se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice se 3 lůžky, koupelny a balkonu. Vhodné pro 2 až 4 osoby. Nutno vlastní povlečení. Studio Voramar Popis a poloha: Studio Voramar se nachází cca 3 km od historického centra Peňiscoly. Studio zahrnuje jednu obytnou místnost se čtyřmi lůžky, kuchyňským koutem, koupelnou a balkonem. Některá studia mají palandy nebo rozkládací gauče. Vhodné pro 2 - 4 osoby. Součástí komplexu je vlastní bazén a tenisové kurty ( za poplatek ).

Stravování

Stravování: Vlastní vaření v kuchyňce apartmánu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat