Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotely Bon Repos/Esplai

Španělsko, Costa del Maresme, Calella

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Hotel Bon Repos/Esplai
Cena za osobu od 8 140 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel se nachází v novější části Calelly zvané de Costa, 400 m od pláže a cca 400 m od centra letoviska. V blízkosti hotelu řada obchůdků, barů a restaurací.

Popis

Calella je hlavním střediskem oblasti zvané Costa Maresme. Toto půvabné městečko postavené v typickém španělském stylu se nachází necelých 50 km severně od Barcelony. K procházkám láká rušné historické centrum s úzkými uličkami. Doporučujeme návštěvu místního tradičního tržiště. Na milovníky nočního života zde čeká množství restaurací, nočních klubů a diskoték. Hotely v naší nabídce se nacházejí v klidnější, nově vystavěné části Calelly. Široká písečná pláž je dlouhá přes 3 km, na jejím konci (poblíž našich hotelů) naleznete i několik romantických malých pláží mezi skalami. Posledních 8 let získávají calellské pláže ocenění Modrá vlajka, což svědčí o čistotě pláží i moře. Podél pobřeží vede rychlodráha ve směru Blanes – Barcelona, ideální příležitost pro výlet!

Ubytování

V hotelu jsou Vám k dispozici recepce, výtah, klimatizované společenské prostory, restaurace, bar, bazén, dětský bazén, mini club, zahrada, internet. Za příplatek kulečník, stolní tenis a jacuzzi.Klimatizované dvoulůžk. pokoje s příslušenstvím, sat. TV, telefonem, balkonem, možnost přistýlek, trezor (za poplatek). Letoviskem vede železniční trať – ideální příležitost pro výlet do Barcelony či letoviska Blanes. Na pláži je bohatá nabídka vodních sportů. Dále zde naleznete řadu obchodů se suvenýry, kavárny, pizzerie, restaurace, diskotéky, ale i tradiční tržiště a mnoho dalších druhů zábavy. Za návštěvu stojí i zábavní park Marineland nebo Water World.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE.

Program

Hotel se nachází v novější části Calelly zvané de Costa, 400 m od pláže a cca 400 m od centra letoviska. V blízkosti hotelu řada obchůdků, barů a restaurací.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat