Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Catalonia

Španělsko, Costa del Maresme, Calella de Palafrugell

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Cena za osobu od 7 990 Kč

Dostupných: 70 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ostatní

Menší hotel s pěkným bazén a soláriem na slunění na střešní terasese s výhledem na moře a Calellu.
Menší a klidnější hotel 2 bazény (z toho jeden na střešní terase) nedaleko pláže i centra střediska.
Na střešní terase naleznete klidnou část s bazénem, lehátky a krásným výhledem na moře.
Na střešní terase naleznete klidnou část s bazénem, lehátky a krásným výhledem na moře.
Renovovaný hotel s příjemnou atmosférou a vynikajícím poměrem ceny a nabízených služeb s pěknou střešní terasou s bazénem a nádherným výhledem.
DITĚ ZA MIMOŘÁDNOU CENU JIŽ OD 1990 KČ - letecké zájezdyPři rezervaci do 28.2.2017 1. dítě ve věku 2-12,99 let v doprovodu 2 dospělých osob získá ve vybraných termínech pobyt za mimořádnou cenu 1990 Kč.Dětská cena zahrnuje letenku včetně poplatků, transfer v místě, ubytování a stravování ve stejném rozsahu jako dospělí. Tuto nabídku nelze slučovat s žádnou jinou slevou (dospělé osoby platí katalogovou cenu). Počet míst je omezen. Podmínkou čerpání této slevy je rezervace a zaplacení zájezdu ve výši 50% do výše uvedeného termínu. SPECIAL OFFER – PARKING NA LETIŠTI ZDARMA – při rezervaci do 31.3.2017. DITĚ ZA MIMOŘÁDNOU CENU JEN 99 KČ - autobusové zájezdy1. dítě ve věku 2-12,99 let v doprovodu 2 dospělých osob získá ve vybraných termínech pobyt za mimořádnou cenu 99 Kč při rezervaci do 31.3.2017 Dětská cena zahrnuje autobusovou dopravu, ubytování a stravování ve stejném rozsahu jako dospělí. Tuto nabídku nelze slučovat s žádnou jinou slevou (dospělé osoby platí katalogovou cenu). Počet míst je omezen. Podmínkou čerpání této slevy je rezervace a zaplacení zájezdu ve výši 50% do výše uvedeného termínu. SPECIAL OFFER – SVOZ U AUTOBUSOVÝCH ZÁJEZDŮ ZDARMA – při rezervaci do 31.3.2017.
Http://www.hcatalonia.com/.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, příslušenství, klimatizace, SAT-TV, telefon, trezor (za poplatek). Všechny pokoje mají balkon s výhledem do okolí nebo na moře. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.
2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, příslušenství, klimatizace, SAT-TV, telefon, trezor (za poplatek). Všechny pokoje mají balkon s výhledem do okolí.
2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, příslušenství, klimatizace, SAT-TV, telefon, trezor (za poplatek). Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře.

Poloha

250 metrů od pláže několik minut chůze od centra cca 45 minut od letiště Girona nebo Barcelona.
Oblíbený 3* hotel leží na okraji letoviska, pouze 250 metrů od pláže a několik minut chůze od centra. Blízko hotelu je maják s krásným výhledem na pobřeží. Hotel se nachází v blízkosti rušnější ulice.

Popis

Recepce, lobby, výtah, bar, TV místnost, klimatizovaná restaurace, menší bazén s malou terasou a dětským brouzdalištěm, nový pěkný bazén na střešní terase, ze které je nádherný výhled na pláž a město. Hotel pořádá animační programy.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.All inclusive zahrnuje: snídaně 8:00-10:00, oběd 13:00-14:00, večeře 19:00-21:00 formou bufetu, nápoje během těchto jídel (voda, víno, pivo, nealko nápoje), nápoje v baru od 10:00-22:00 (voda, nealko nápoje, víno, pivo, národní likéry, čaj, káva, juice), zmrzlina pro děti, snacky - hamburgery, hot dogy, bagety, pizza.., animační programy.

Sport a zábava

Střešní solárium s bazén.
Střešní solárium s bazén.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat