Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Check-In Garbi

Španělsko, Costa del Maresme, Calella

Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Cena za osobu od 6 290 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Check-in Garbí je postaven přímo v ohnisku dění oblíbeného letoviska Calella. V těsné blízkosti hotelu ústí obchodní a pěší třídy letoviska, kde naleznete vše, co toto středomořské letovisko nabízí - zábavní podniky, restaurace, obchody, galerie, zábavu večera, i klid příjemně ospalého letního dne.

Popis

V hotelu je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar v hotelu i u bazénu, TV místnost, výtah, bazén, terasa. Ve společných prostorách hotelu je k dispozici wi-fi.
Rozlehlé pláže s hrubým pískem se rozprostírají cca 50 m od hotelu, za poplatek možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, animační programy.

Ubytování

Moderně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou klimatizované, mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon a balkon, centrální vytápění. Na přání je možno poskytnout dětskou postýlku (za příplatek) a bezpečnostní schránku (za příplatek).

Stravování

Plná penze (snídaně, obědy, večeře) formou švédských stolů.

Ostatní

Hotel s centrální polohou, doporučujeme aktivnějším klientům, kterým nevadí ruch přímořského letoviska.
Výlety: BARCELONA - celodenní výlet s česky hovořícím průvodcem. Program: - v ranních hodinách odjezd autokarem do Barcelony - panoramatická projížďka s výstupy a návštěvami: Sagrada Familia, Gaudího stavby, Montjuic (olympijský stadión), Las Ramblas, Kolumbův památník, Gotická čtvrť (Staré město, katedrála, tržnice), stadión CF Barcelona - odpoledne volno (možnost návštěvy "Pueblo Espaňol", Picassova muzea, moř. akvária, atd.) - návrat do hotelu ve večerních hodinách PORT AVENTURA - zábavní park, podle odborníků větší než pařížský Eurodisneyland, je místem plným zábavy, exotiky, poznání a odpočinku ANDORRA - celodenní výlet do samostatného horského státu, ležícího v Pyrenejích MARINELAND toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou se nalézá nedaleko Malgratu de Mar. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. COSTA BRAVA LODÍ - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá asi 1,5 hod. Dále Vás autokar zaveze do dalších zajímavých míst na pobřeží a v jednom z nich Vás čeká ochutnávka likérů a vín. Výlety se platí na místě v EUR u delegáta. MONTSERRAT - nejproslulejší horský benediktinský klášter v Evropě, který se tyčí na skalách nad údolím Rio Llobregat, kde je uložena socha patronky Katalánska. Velmi zajímavá je proto i cesta ke klášteru - netřeba se bát v žádném případě turistické náročnosti). Následuje odjezd do Barcelony kde navštívíte nejvýznamnější dílo A. Gaudího - katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, zajímavá bude jistě i okružní projížďka městem. WATER WORLD je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, "divokou řeku", ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf, a další.
Popis letoviska: Letovisko Calella se právem řadí k nejoblíbenějším prázdninovým letoviskům na Costa del Maresme. Na pěší promenádě, a nejen tam, klienti naleznou spoustu obchodů, music barů, diskoték, restaurací, cukráren... Nabízíme ubytování v hotelech Olympic***, Haromar*** a hostalu Univers.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat