Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel No Name

Španělsko, Costa del Maresme, Malgrat de Mar

Strava All inclusive, Dle programu, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Pobyt u moře s výletem do Barcelony
Cena za osobu od 5 790 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy

Poloha

Hotely se nacházejí na pobřeží Costa Brava / Costa del Maresme (letoviska Tossa, Lloret, Blanes, Malgrat, Santa Susanna, Pineda, Calella, Canet). V okolí hotelu naleznete vždy spousty obchůdků, restaurací, barů a diskoték. Hotely kategorie **/*, ve kterých je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV a společenská místnost.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů.
Plná penze formou švédských stolů.

Popis

Tato cenově velmi zajímavá nabídka je určena pro klienty, kteří nejsou omezováni požadavky na přesné letovisko a konkrétní jméno hotelu. Odměnou je jim velmi výhodná cena za dovolenou strávenou ve Španělsku. Všechny námi nabízené hotely poskytují ubytování i stravu v dobré kvalitě.
Pláž s hrubým pískem, za poplatek možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Vzdálenost hotelů od pláže do cca 350 m.Tato cenově velmi zajímavá nabídka je určena pro klienty, kteří nejsou omezováni požadavky na přesné letovisko a konkrétní jméno hotelu. Odměnou je jim velmi výhodná cena za dovolenou strávenou ve Španělsku. Všechny námi nabízené hotely poskytují ubytování i stravu v dobré kvalitě. Hotely kategorie ***, ve kterých je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV a společenská místnost.
Pláž s hrubým pískem, za poplatek možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Vzdálenost hotelů od pláže do cca 350 m.

Sport a zábava

Venkovní bazén s lehátky, vodní sporty na pláži, většina hotelů nabízí animační programy.

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení.

Ostatní

Hotely jsou vhodné pro klienty, kteří chtějí do své dovolené investovat méně finančních prostředků, avšak trvají na zachování kvality.
Výlety: BARCELONA - celodenní výlet s česky hovořícím průvodcem. Program: - v ranních hodinách odjezd autokarem do Barcelony - panoramatická projížďka s výstupy a návštěvami: Sagrada Familia, Gaudího stavby, Montjuic (olympijský stadión), Las Ramblas, Kolumbův památník, Gotická čtvrť (Staré město, katedrála, tržnice), stadión CF Barcelona - odpoledne volno (možnost návštěvy "Pueblo Espaňol", Picassova muzea, moř. akvária, atd.) - návrat do hotelu ve večerních hodinách PORT AVENTURA - zábavní park, podle odborníků větší než pařížský Eurodisneyland, je místem plným zábavy, exotiky, poznání a odpočinku ANDORRA - celodenní výlet do samostatného horského státu, ležícího v Pyrenejích MONTSERRAT - nejproslulejší horský benediktinský klášter v Evropě, který se tyčí na skalách nad údolím Rio Llobregat, kde je uložena socha patronky Katalánska. Velmi zajímavá je proto i cesta ke klášteru - netřeba se bát v žádném případě turistické náročnosti). Následuje odjezd do Barcelony kde navštívíte nejvýznamnější dílo A. Gaudího - katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, zajímavá bude jistě i okružní projížďka městem. WATER WORLD je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, "divokou řeku", ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf, a další... MARINELAND toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou se nalézá nedaleko Malgratu de Mar. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. COSTA BRAVA LODÍ - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá asi 1,5 hod. Dále Vás autokar zaveze do dalších zajímavých míst na pobřeží a v jednom z nich Vás čeká ochutnávka likérů a vín. Výlety se platí na místě v EUR u delegáta.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat