Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Planamar

Španělsko, Costa del Maresme, Malgrat de Mar

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
H-Top Planamar
Hotel Top Planamar
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 127 Kč

Dostupných: 473 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel se nachází přímo na hlavní přímořské promenádě letoviska, jen kousek od hlavní malgratské pláže. Moderní část letoviska Malgrat de Mar, které je malebně rozloženo podél dlouhé a široké písečné pláže, Vám poskytne příležitost k prožití skvělé dovolené. Přímo z hlavní promenády projdete okolo bazénu, baru a sluneční terasy k hotelu.

Sport a zábava

Venkovní bazén s lehátky, kulečník, vodní sporty na pláži, stolní tenis, animační programy, kanoistika, windsurfing, parasailing, vodní lyžování, půjčovna člunů a šlapadel, tenisové kurty, minigolf.

Ubytování

Moderní a funkčně zařízené, klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, balkon, klimatizaci, telefon a TV.

Stravování

Polopenze (snídaně + večeře) formou švédských stolů.
Plná penze formou švédských stolů.
All inclusive - od 10:00 do 23:3 hodin se podávají místní nápoje - pivo, vína, likéry, destiláty, káva, čaj, voda a další, od 11:00 do 18:00 hodin pizzy, hot-dogy, hamburgery, atd.

Ostatní

Písčité pláže, kvalitní služby, elegantní obchody, restaurace, bary a diskotéky, bohatý denní i noční život nabízejí potěšení pro každého návštěvníka.
Výlety: BARCELONA - celodenní výlet s česky hovořícím průvodcem. Program: - v ranních hodinách odjezd autokarem do Barcelony - panoramatická projížďka s výstupy a návštěvami: Sagrada Familia, Gaudího stavby, Montjuic (olympijský stadión), Las Ramblas, Kolumbův památník, Gotická čtvrť (Staré město, katedrála, tržnice), stadión CF Barcelona - odpoledne volno (možnost návštěvy "Pueblo Espaňol", Picassova muzea, moř. akvária, atd.) - návrat do hotelu ve večerních hodinách PORT AVENTURA - zábavní park, podle odborníků větší než pařížský Eurodisneyland, je místem plným zábavy, exotiky, poznání a odpočinku ANDORRA - celodenní výlet do samostatného horského státu, ležícího v Pyrenejích MONTSERRAT - nejproslulejší horský benediktinský klášter v Evropě, který se tyčí na skalách nad údolím Rio Llobregat, kde je uložena socha patronky Katalánska. Velmi zajímavá je proto i cesta ke klášteru - netřeba se bát v žádném případě turistické náročnosti). Následuje odjezd do Barcelony kde navštívíte nejvýznamnější dílo A. Gaudího - katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, zajímavá bude jistě i okružní projížďka městem. WATER WORLD je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, "divokou řeku", ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf, a další... MARINELAND toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou se nalézá nedaleko Malgratu de Mar. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. COSTA BRAVA LODÍ - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá asi 1,5 hod. Dále Vás autokar zaveze do dalších zajímavých míst na pobřeží a v jednom z nich Vás čeká ochutnávka likérů a vín. Výlety se platí na místě v EUR u delegáta.
Popis letoviska: Letovisko Malgrat de Mar patří k nejoblíbenějším na pobřeží Costa del Maresme. Je vzdáleno přibližně 55 km severně od Barcelony. Malgrat je rozdělen na dvě části, nové a staré město. Nové město se pyšní krásnou promenádou, spoustou barů, klubů a restaurací, které se táhnou až do Santa Susanny. Staré město Malgratu je španělská část, kde žijí každodenní život místní lidé. Jde o živější městečko, kde jak již bylo zmíněno na každém kroku naleznete spousty obchůdků, restaurací, barů a diskoték. V tomto letovisku Vám nabízíme hotel Reymar Playa***, který se nachází v blízkosti pěší promenády a od historického centra jsou vzdáleny asi 400 m, dále hotely Sorra Daurada***, Monte Playa***, Cartago Nova*** a Planamar***.

Popis

Hotel nabízí maximální pohodlí pro váš pobyt. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, restaurací, barem, TV a společenskou místností, výtahem, berem u bazénu, bazénem, dětským bazénem a zahradou. Dětské postýlky a bezpečnostní schránky je možné si pronajmout za příplatek.
Pláž s hrubým pískem, za poplatek možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Vzdálenost hotelu od pláže je cca 60 m.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat