Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

H-Top Summer Sun/Sant Jordi

Španělsko, Costa del Maresme, Santa Susanna

H-Top Summer Sun/Sant Jordi (hlavní fotografie)

1% sleva až

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 16 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Summer Sun
Hotel Top Summer Sun
Cena za osobu od 2 127 Kč

Dostupných: 336 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Hotel pochází z roku 1986. Objekt hostům nabízí celkem 163 pokojů. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde restaurace, kavárna a bar. Přes WiFi (za poplatek) se mohou hosté připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Ubytování

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Ke standardnímu vybavení většiny pokojů patří i terasa. Je tady sejf. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a televize. K vybavení koupelen patří sprchový kout. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a plná penze. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.

Sport a zábava

Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Pro aktivní hosty je v nabídce tenis (za poplatek). Malí a velcí hosté si mohou vybrat z velkého množství zábavních aktivit.

Ostatní

Hotel pochází z roku 1986. Objekt hostům nabízí celkem 163 pokojů. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde restaurace, kavárna a bar. Přes WiFi (za poplatek) se mohou hosté připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.
GPS: 41.635887, 2.725240.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat