Vyhledat zájezd

Hotel Port Aventura + zábavní park

Španělsko, Costa Dorada, Salou

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
17 °C - Zataženo
17 °C - Zataženo

Dovolená s dětmi

Popis

Resort patřící známému parku atrakcí PortAventura, se skládá z několika samostatných patrových budov, obklopených zahradou, jezírky, aj., přípomínající španělskou středozemní vesničku. Naleznete zde: vstupní halu s recepcí, 2 bufetové restaurace, 1 a la carte restauraci, bary, 2 bazény (k dispozici květen až září) pro dospělé, dětská sekce bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, možnost zapůjčení osušek (kauce), wellness centrum, sauna, jacuzzi, fitness, parkoviště, směnárna, lékař, půjčovna aut, konferenční místnost, obchod se suvenýry.
Ubytování v hotelu, přímo v zábavním parku, neomezený vstup do parku Port Aventura, přednostní rezervace v restauracích v parku od Guest Servisu, při zakoupení nějakého suvenýru, dárku odvoz zdarma na pokoj, aby se klient nemusel s nákupem nosit v době návštěvy parku, parking zdarma v případě, že má klient vlastní dopravu (dle momentální dostupnosti).
 

Dětský bazén, dětská postýlka (zdarma na vyžádní).trezor, minibar, lékař, půjčovna aut, prádelna, wellness centrum.
WiFi zdarma.

Ubytování

Pokoje standard se 2 lůžky, možné až 2 přistýlky, klimatizace, koupelna/ WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, WiFi připojení, trezor (za poplatek), minilednička, balkon nebo terasa..

Stravování

Polopenze.

Poloha

PortAventura World se nachází v samém srdci katalánského pobřeží Costa Dorada, v zemi kultury, gastronomie, s plážemi a jedinečnými přírodními rysy. Hotel a park se se nachází poblíž města Salou, cca 2,5 km od moře a centra Salou. Letiště v Barceloně je jen cca 1 hodinu od PortAventura World.

Ostatní

Kvalitní hotel v zábavním parku nabízí širokou škálu atrakcí pro strávení prima dovolené. PortAventura World je ideálním celoročním cílem pro celou rodinu. Zveme vás, abyste cestovali časem i prostorem do vzrušujících a imaginárních světů. Prozkoumejte šest různých světů. Seznamte se s fascinujícími postavami, prozkoumejte záhadné ruiny dalekých míst, ciťte se jako skutečný kovboj anebo cawgirl, vydejte se na úžasné dobrodružství a proměňte své sny v realitu. Dopřejte si gastronomické zážitky a relaxujte v komfortním hotelu, užijte si adrenalín na místních atrakcích, relaxujte v lázních, nebo si jen užívejte klid, pobyt na čerstvém vzduchu a vánek Středozemního moře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Španělsko v lokalitě Costa Dorada nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat