Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Subur

Španělsko, Costa Dorada, Sitges

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 292 Kč

Dostupných: 1 024 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Hotel pochází z roku 1916. Objekt hostům nabízí celkem 95 pokojů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. Jsou zde i různé obchody. Je zde novinový stánek. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti (za poplatek). Dále je možné využít pokojovou službu a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo. Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Sport a zábava

Objekt nabízí svým hostům sportovní a volnočasové vyžití. V objektu lze trávit volný čas různě. Je zde golf a fitness studio a za poplatek spa a solárium.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Většina pokojů má částečný výhled na moře, který navozuje příjemnou atmosféru. K vybavení také patří sejf a za poplatek minibar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon a televize. Komfortně vybavené koupelny mají vanu. Je zde vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Stravování

Lze objednat polopenzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

Ostatní

Hotel pochází z roku 1916. Objekt hostům nabízí celkem 95 pokojů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. Jsou zde i různé obchody. Je zde novinový stánek. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti (za poplatek). Dále je možné využít pokojovou službu a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.
GPS: 41.234695, 1.806506.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat