Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Krásy jižního Španělska

Španělsko, Kombinace destinací

Krásy jižního Španělska (hlavní fotografie)

20% sleva až

Strava All inclusive, Bez stravy, Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Autobusová , Kombinovaná , Letecká , Vlastní
Další názvy
Andalusie - velký okruh Španělskem
Andalusie a Kastilie - Po stopách koridy a flamenca, za maurskými paláci a do hor jižního Španělska
Andalusie, Toledo, Madrid
Andalusie, hory a moře letecky i s koupáním
...
Cena za osobu od 9 790 Kč

Dostupných: 270 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory Hory a jezera Plavby

Program1. den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do střediska na pobřeží Costa del Sol, ubytování, večeře a nocleh.

2. den: Po snídani odjezd na polodenní výlet do hlavního města provincie Malaga – krásné historické a moderní město, kde si mj. prohlédnete středověkou pevnost Gibralfaro, hradby Alcazaba, zbytky římského divadla, katedrálu, náměstí Plaza de Merced (rodiště malíře Picassa), procházka městem, návrat do hotelu, volno s možností koupání, večeře a nocleh.

3. den: Snídaně, odjezd na prohlídku města Granada – katedrála, Královská kaple, uličky Albaicínu, odpoledne fakultativní možnost prohlídky arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, volno, večeře a nocleh nedaleko Granady. Po večeři individuální možnost návštěvy představení flamenca.

4. den: Snídaně, krátká zastávka ve městečku Baena - možnost návštěvy továrny na výrobu olivového oleje (prohlídka trvá asi hodinu). Přejezd do Córdoby – prohlídka města (mešita, exteriéry Alcázaru, Židovská čtvrť, typické „květinové“ ulice s arabskými patii), pokračování do města Sevilla, volno, ubytování a večeře.

5. den: Snídaně, Sevilla – prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar), pokračování do Jerezu – krátká prohlídka městečka (chrám San Miguel, staré město) a možnost návštěvy starých bodeg (vinný sklípek), kde zraje a podává se tradiční víno neopakovatelné chuti „sherry“, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

6. den: Po snídani prohlídka Cádizu – okružní jízda starým městem po obvodu opevnění, dle časových možností krátká prohlídka města (Stará a Nová katedrála, věž Tavira, brána Tierra). Pokračování přes městečko Arcos de la Frontera, kdy cestou míjíte bílé vesničky, do města Ronda – prohlídka jednoho z nejpůsobivějších míst Andalusie, malebné „bílé vesnice“, místa ve skalní rozsedlině, arabský a středověký most, chrámy a paláce, býčí aréna. Odjezd zpět na pobřeží Costa del Sol, ubytování, večeře a nocleh.

7. den: Po snídani odjezd na celodenní výlet na Gibraltar – prohlídka britské kolonie, mj. procházka městem, nákupy na pěší zóně a možnost výletu místními minibusy na skály Gibraltaru. Následuje návrat zpět přes luxusní středisko Marbella – prohlídka města a atraktivního přístavu Puerto Banús, příjezd na pobřeží Costa del Sol, večeře a nocleh.

8. den: Snídaně, volno v závislosti na letovém řádu, možnost koupání, transfer na letiště Malaga a odlet zpět do ČR.

Ostatní

• minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob • vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny • prohlídka a vstupné do Alhambry a zahrad Generalife (lze zakoupit na místě u průvodce), orientační cena je cca 35,- EUR • doporučujeme počítat s částkou cca 100,- EUR na vstupy • změna programu dle aktuální situace vyhrazena • pro vstup na Gibraltar je nutný platný cestovní pas.

Popis

Malaga - Granada - Baena - Córdoba - Sevilla - Jerez - Cádiz - Ronda - Costa del Sol - Gibraltar - Marbella Odlet z Prahy, trasa letu: Praha - Malaga - Praha.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat