Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Madrid letecky

Španělsko, Madrid

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Eurovíkend Španělsko - Madrid
Letecký Eurovíkend v Madridu - Hotel Praga
Letecký eurovíkend do Madridu - Abba Castilla Plaza
Madrid
...
Počasí
36 °C - Jasno
36 °C - Jasno
Cena za osobu od 12 290 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Eurovíkendy

Popis

S možností výletů do Toleda a do El Escorial Poznejte s námi jedno z nejelegantnějších evropských velkoměst - španělskou metropoli Madrid. Město překypující energií, jehož muzea nabízejí jedny z nejbohatších sbírek na světě. V rámci doplňkových výletů můžete poznat i krásná místa v okolí jako El Escorial a Toledo. Termíny | 24.–28. května | 13.–17. září 2017 (5 dní/4 noci v hotelu v centru) Cena | 12 990 Kč (včetně letištních tax) Fakultativně | půldenní výlet El Escorial 790 Kč (minimálně 15 osob), půldenní výlet do Toleda 950 Kč (minimálně 15 osob), transfer z Brna na letiště, 500 Kč jedním směrem.

Program

Den 1: Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno) do Madridu, odjezd do hotelu a první seznámení se španělskou metropolí – pěší okruh po památkách: hlavní náměstí Plaza Mayor a náměstí Puerta del Sol s přilehlými uličkami, náměstí España s pomníkem světoznámého literárního klasika Miguela de Cervantes y Saavedra, třída Gran Vía a další. Nocleh v hotelu.
Den 2: Po snídani možnost výletu do El Escorial (UNESCO) – monumentální palác krále Filipa II., ležící severozápadně od Madridu v krásné krajině na úpatí pohoří Sierra de Guadarrama. Byl postaven v 16. století k uctění sv. Vavřince a jeho umělecké bohatství je soustředěno v muzeu, galerii, kapitulních síních, kostele, královském pantheonu a komnatách. Odpoledne návrat do Madridu, pokračování okruhu městem, možnost prohlídky interiérů královského paláce a katedrály La Almudena. Návrat do hotelu, nocleh.
Den 3: Po snídani možnost dalšího výletu: Toledo, krásné město ležící 60 km jižně od Madridu na kopci nad řekou Tajo, kde se po staletí mísila křesťanská, židovská a muslimská kultura – katedrála, kostel Santo Tomé, náměstí Zocodóver a uličky starého města. Po návratu prohlídka tzv. bourbonského Madridu, procházka po Paseo del Prado, odpočinek v nádherném parku Retiro. Večer, popřípadě noc je nejlepší strávit v některém z mnoha barů, protože Madrid je pověstný svým nočním životem. Návrat do hotelu, nocleh.
Den 4: Po snídani individuální volno, které lze využít k dalším procházkám nebo k návštěvě světoznámých muzeí: Galerie Prado s nejslavnější sbírkou španělského malířství, případně naproti stojící Museum Thyssen-Bornemisza, jehož základem je sbírka, kterou shromáždil baron Heinrich Thyssen-Bornemisza a jeho syn Hans Heinrich. Dalším slavným muzeem je Centrum moderního umění královny Sofie se slavnou Picassovou Guernikou. Návrat do hotelu, nocleh.
Den 5: Po snídani individuální volno, transfer na letiště, odlet do Prahy nebo Vídně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat