Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sabina

Španělsko, Mallorca, Cala Millor

Ubytování Hotel
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště

Ostatní

- ideální poloha v centru a přímo u pláže - kvalitní bufetové stravování - patří k nejoblíbenějším hotelům z naší nabídky.

Poloha

Kvalitní hotel s příjemnou atmosférou se nachází přímo v centru střediska Cala Millor, na přímořské kolonádě, která odděluje tento hotel od cca 1 km dlouhé písečné pláže.

Popis

Hotel je kompletně klimatizován, vstupní hala s recepcí, výtahy, hotelová restaurace, snack bar u bazénu, salon s TV, WI-FI zdarma v recepci, internet (za poplatek). Velká terasa s bazénem, jacuzzi s vyhlídkou na promenádu a na moře, dětský bazén, lehátka. slunečníky a ručníky zdarma. Přímo před hotelem je 1 km dlouhá pláž s jemným pískem, která se mírně svažuje do moře. Pláž je oddělena od hotelu přímořskou pěší promenádou se zákoutími k odpočinku, restauracemi a obchůdky.

Sport a zábava

Posilovna, sauna a vnitřní bazén s jacuzzi zdarma, turecké lázně a masáže (vše za poplatek), animační programy. Na pláži vodní sporty, ve městě půjčovna kol a motocyklů, tenis. V centru střediska velké množství různých obchodů, barů, restaurací, bohatý noční život. Hotel je ideální pro milovníky golfu (5 golfových hřišť do 15 km od střediska).

Ubytování

Vkusně zařízené pokoje s možností přistýlky a s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, SAT TV, klimatizací, fénem, lednicí zdarma, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, show cooking.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Španělsko v lokalitě Mallorca nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat