Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Globales Samoa

Španělsko, Mallorca, Calas de Mallorca

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Bouřka
Cena za osobu od 15 490 Kč

Dostupných: 60 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

V zátoce letoviska Callas de Mallorca, v jedné z nejrozmanitějších a nejkrásnějších částí ostrova. Na písečnou pláž s drobnými kamínky se dostanete krátkou procházkou. V okolí se nachází několik restaurací či barů. V blízkosti autobusová zastávka. Nejbližší větší letoviska směrem na jih: Porto Colom 12 km, Cala D´Or 17 km, směrem na severovýchod: Porto Cristo 15 km, Sa Coma 21 km.

Popis

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, snack bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský bazén, minigolf, tenisové kurty/víceúčelové hřiště, stolní tenis, možnost šnorchlování v moři, animační programy.Pro děti: dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání).dětský klub Firáček funguje v hotelu od 01.07. do 31.08.2018.Internet: WiFi a internetový koutek (za poplatek).

Ubytování

Pokoje nabízí klimatizaci, koupelnu/WC, telefon, SAT/TV (ovladač za zálohu), trezor na recepci (za poplatek), balkon.

Stravování

All inclusive.
All inclusive: plná penze formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje k hlavním jídlům (voda, pivo, víno, nealko), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby během dne 10.00-24.00 hod. lehké občerstvení během dne, odpolední káva, čaj, zmrzlina pro děti.

Ostatní

Vzhledem ke své poloze je hotel doporučován především rodinám s dětmi, ale i párům, které nadchnou pohledy na romantické zátoky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat