Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Mar Hotels Playa de Muro Suites

Španělsko, Mallorca, Muro

Mar Hotels Playa de Muro Suites (hlavní fotografie)
  • Mar Hotels Playa de Muro Suites (fotografie 2)
  • Mar Hotels Playa de Muro Suites (fotografie 3)
  • Mar Hotels Playa de Muro Suites (fotografie 4)
  • Mar Hotels Playa de Muro Suites (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
26 °C – Skoro zataženo
Pobytové zájezdy Pobyty u moře

Poloha

Hotel se nachází pouhých 200 metrů od pláže Playa de Muro s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Asi 10 minut chůze od hlavních rekreačních oblastí Playa de Muro a Puerto de Alcudia, kde najdete rozmanitou nabídku obchodů, restaurací a vodních sportů. Playa de Muro je krásná a klidná lokalita na severovýchodním pobřeží Mallorky. Pláž s jemným pískem a křišťálově čistou mělkou vodou se táhne v délce asi 6 kilometrů; je ideální pro návštěvu s dětmi a v bezprostřední blízkosti poskytuje řadu služeb, dále jsou zde různé obchůdky, supermarkety, restaurace a bary. V nedaleké přírodní rezervaci u jezera L'Albufera lze najít nádherná místa s překrásnou svěží přírodou.
200 metrů od pláže s jemným pískem 13km od golfového hřiště 60km od letiště.

Popis

Mezi vybavení hotelu patří 24hod recepce, 3 bazény – hlavní bazén, bazén s balijskými postelemi (výhradně pro hosty apartmá Swim up Junior Suite) a bazén pro děti se Splash zónou s dětskými skluzavkami (pro děti od 2-16let), sluneční terasa, wellness centrum s možností masáží, kosmetických služeb a s jacuzzi, bufetová restaurace s kuchařskou live show včetně tematických večerů, a la carte restauraci, snack bar u bazénu, snack bar ve splash zóně, lobby bar, posilovna, divadlo s jevištěm, Wi-FI zdarma, půjčovna aut, prádelna, parkoviště. Připraven je dále zábavní program pro dospělé i děti.

Ubytování

Hotel nabízí stylově zařízené, moderní a prostorné pokoje (celkem 118) Junior Suite (24m2) mají vlastní koupelnu, rozkládací pohovku, TV, minibar, trezor, klimatizaci a terasu/balkon se stolečkem a židlemi. Suity jsou prostornější (29m2) a mají ložnici, obývací pokoj s rozkládací pohovkou až pro 2 osoby, v každé místnosti televizi, vlastní koupelnu, minibar, trezor, klimatizaci a terasu/balkon se stolečkem a židlemi. Junior suite Svim Up (pouze pro dospělé starší 18+)(24m2) se nacházejí v přízemí s přímým vstupem do bazénu pouze pro dospělé, mají vlastní koupelnu, rozkládací pohovku, TV, minibar, trezor, klimatizaci, rychlovarná konvice a terasu/balkon se stolečkem, židlemi, lehátky a slunečníkem.
Suity jsou prostornější (29m2) a mají ložnici, obývací pokoj s rozkládací pohovkou až pro 2 osoby, v každé místnosti televizi, vlastní koupelnu, minibar, trezor, klimatizaci a terasu/balkon se stolečkem a židlemi.
POKOJ SUITE
POKOJ JUNIOR SUITE SWIM UP
Junior suite SwCim Up (pouze pro dospělé starší 18+)(24m2) se nacházejí v přízemí s přímým vstupem do bazénu pouze pro dospělé, mají vlastní koupelnu, rozkládací pohovku, TV, minibar, trezor, klimatizaci, rychlovarná konvice a terasu/balkon se stolečkem, židlemi, lehátky a slunečníkem.
POKOJ JUNIOR SUITE
Junior Suite (24m2) mají vlastní koupelnu, rozkládací pohovku, TV, minibar, trezor, klimatizaci a terasu/balkon se stolečkem a židlemi.
POKOJ JUNIOR SUITE SWIM UP.

Stravování

All inclusive formou bohatého bufetu. Středomořská kuchyně s kombinací mezinárodních pokrmů.

Ostatní

Atraktivní poloha hotelu: pár metrů od krásných a nekonečných pláží s tyrkysovým mořem s velkým výběrem vodních sportů. Ideální pro páry, rodiny s dětmi i pro milovníky cyklistiky, nordic walkingu nebo golfu.
Rychlý přehled:
Skluzavky pro děti (Splash zóna) výborná kuchyně zábavní možností v těsné blízkosti hotelu
Www.marhotels.com.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Španělsko v lokalitě Mallorca nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat