Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Bahia

Španělsko, Mallorca, Paguera

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
34 °C - Oblačno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Výjimečný hotel s koloniální architekturou typu hotel-bouti que se nachází na začátku Paguery (Španělsko, Mallorca), pouhých 100 m od kouzelné pláže Tora s pozvolným přístupem do moře. Hotel je obklopen půvabnou zahradou se staletými duby, vonnými bylinkami a růžovými keři a je doslova oázou harmonie a pohody. Vnitřní pohodlné vybavení dotváří celkovou romanti ckou atmosféru. Hotelovým hostům je k dispozici restaurace, terasa s venkovním barem, příjemné posezení v salonu u recepce, venkovní bazén se sluneční terasou a lehátky, vnitřní bazén, sauna a wellness centrum. Možnost parkování u hotelu, pronájmu kol a aut. Wi-Fi zdarma v celém hotelu i na pokojích.

Ubytování

Stylové dvoulůžkové klimati zované pokoje v rusti kálním mallorském stylu s originálními obrazy a dekoracemi. Každý pokoj má svou terasu, soc. zařízení (vysoušeč vlasů), telefon, TV se satelitem, hudební kanál. Trezor na pokoji za poplatek. Možnost 1 přistýlky pro dítě nebo dospělého.

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Smart Wings. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy do Palma de Mallorca.

Stravování

V ceně pobytu je snídaně formou švédských stolů. Za příplatek možnost polopenze, večeře jsou servírované. Vysoká úroveň kuchyně s kvalitními produkty.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Španělsko v lokalitě Mallorca nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat