Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Romantic

Španělsko, Mallorca, Port de Pollenca

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 23 490 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

PRAHA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Parkujte pohodlně a bezpečně u letiště v Praze. Díky našemu PROMO KÓDU získáte nižší cenu. Parkování na hlídaném parkovišti firmy Go parking.
BRNO - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Brně za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 690 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 890 Kč, cena parkování do 15 kalendářních dnů je 1390 Kč. Službu „parkování na letišti v Brně“ je nutné uvést do cestovní smlouvy a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.
OSTRAVA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ: Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Ostravě za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 550 Kč. Službu „parkování na letišti v Ostravě“ je nutné uvést do smlouvy o zájezdu do příplatků a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.

Poloha

Menší klidný hotel pouze pro dospělé , který se nachází v první linii u moře v půvabném středisku Puerto de Pollensa na severní straně ostrova, nedaleko úchvatného mysu Formentor. Hotel je u pláže, kolem které vede promenáda do přístavu a na druhou stranu do zátoky Cala Barques. K dispozici je hotelová restaurace, bar, venkovní restaurace, chillout. Klienti hotelu mohou využívat veškerých služeb nedalekého hotelu Pollensa Park, který patří do stejné hotelové sítě a má k dispozici bazén, spa a probíhají zde animační programy. Hotel byl v roce 2015 kompletně zrekonstruován a získal útulný, ale zároveň stylový vzhled, který je umocněn poklidnou, pohodovou atmosférou. Možnost pronájmu kol na jedinečné výlety po okolí.

Popis

Pláž: 0 m | ZDARMA: klimatizace | Hotel pro dospělé.

Ubytování

Ubytování je ve dvoulůžkových moderních pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, vysoušeč vlasů).

Stravování

Snídaně: V ceně pobytu je snídaně formou bufetu, za příplatek je možnost objednat si večeře.

Doprava

Doprava na Mallorcu do Palmy je zajištěna českou leteckou společností Travel Service.Odlety pro pobyty 7 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy – sobota/sobota.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat