Vyhledat zájezd

Hotel Sensity Vent De Mar

Španělsko, Valencie

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
18 °C - Oblačno

Eurovíkendy

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Valencia je 3. největším městem Španělska s bohatou historií. Pevné pouto s Maury cítíte na každém kroku (UNESCO památka, bývalý hedvábný trh Lljotja de la Seda). V katedrále se údajně nachází Svatý grál. Deset kilometrů dlouhý park ve vyschlém korytě řeky Turia činí tuto pulsující metropoli nejzelenější v Evropě. Nejznámějšími festivaly jsou březnové Fallas (5 dní ohňostrojů a upalování soch), červencový veletrh květin, srpnová rajčatová bitva Tomatina ve čtvrti, zářijová lidová slavnost Vstup býků a koní do městečka Segorbe, říjnový Den zamilovaných a národní den se spoustou marcipánu. Navštivte blízkou městskou pláž, závody Formule 1 a Moto GP, Hemispheric, Muzeum vědy, Oceánografické muzeum (největší podmořský svět v Evropě!), Bioparc. Další informace: Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Hotel je umístěný pouze 200 m od pláže v Sagunto, 5 minut jízdy z městečka Sagunto. Valencie je vzdálená 27km.

Popis

Hotel má moderní střešní terasu s lehátky a výhledy na moře, 24-hodinovou recepci, snídaňovou místnost, parkoviště, klimatizaci, internetové připojení zdarma.

Ubytování

Každý pokoj má k dispozici klimatizací, zdarma Wi-Fi připojení, TV, minibar a koupelnu s hygienickými potřebami. Některé pokoje jsou s balkonem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Španělsko v lokalitě Valencie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat