Vyhledat zájezd

Hotel Emirates Palace

Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně, polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
EMIRATES PALACE ABU DHABI
Emirates Palace
Emirates Palace Abu Dhabi
Hotel Emirates Palace Abu Dhabi
Počasí
34 °C - Jasno
Cena za osobu od 27 590 Kč

Dostupných: 3 700 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace a bary, bazén, aktivity pro děti, obchůdky. Hotel leží přímo u krásné 1,3 km dlouhé pláže.

Sport a zábava

Plachtění, windsurfing, kayaking, šnorchlování, spa centrum s pestrou nabídkou masáží a procedur, tenis, fitness centrum . .

Ubytování

V hotelu je celkem 302 pokojů a 92 suit. K vybavení standardních pokojů patří klimatizace, LCD TV, balkon nebo terasa, možnost připojení k internetu, koupelna, minibar, telefon.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Program

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program 2.den & předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety. Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.

Poloha

Luxusní hotel leží v Emirátu Abu Dhabi, jedná se o jeden z nejluxusnějších a nejkrásnějších hotelů oblasti. Hotel se hodí jak na dovolenou, tak pro Vaši obchodní cestu či konferenci. Hotel se nachází přímo u 1,3 km dlouhé písečné pláže, v krásné zahradě. Na letiště Abu Dhabi se dostanete asi za 30 minut jízdy, na letiště Dubai cca za 1,5 h jízdy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat