Vyhledat zájezd

Hotel Emirates Palace

Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Emirates Palace
Emirates Palace Abu Dhabi
Počasí
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 26 090 Kč

Dostupných: 5 623 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Popis

1,3 km dlouhá soukromá písečná pláž.
Celý luxusní palácový komplex tvoří 394 pokojů a suites od 55 m2 do 680 m2, 40 meetingových a konferenčních místností včetně střediska pro média a obchodníky, jednací sál s kapacitou až 2400 osob, promítací plátno, hotelová galerie, obchody.
Vodní park, kids club, dětský bazén, dětské hřiště.

Sport a zábava

2 venkovní bazény, jacuzzi beach club, šnorchlování, windsurfing, tenisové kurty, tělocvična, Anantara SPA, Energy Zone - extrémní sporty.

Ostatní

Velkolepý projekt hodný hlavního města SAE. Vhodný k rekreaci odpočinku ale i k uspořání rodinných oslav, firemních a incentivních akcí.

Ubytování

Emirates Palace je jedním z největších luxusních hotelů světa. Hotel obklopují nádherné anglické zahrady , speciálně vytvořená soukromá pláž či přístav pro jachty.V architektuře budovy se objevují tradiční arabské prvky: nad hotelovou halou se klene velká kopule o průměru 42 metrů a dalších 114 kopulí je rozmístěno nad zbývajícími částmi hotelu. V interiéru použity obklady z lístkového zlata a mramoru.
Pokoje jsou moderně vybaveny: zařízení v luxusním arabském stylu, plasmová televize, SAT, hotelová televize, denní tisk, trezor, vysokorychlostní internetové připojení, klimatizace.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně.Emirates Palace dále nabízí široké možnosti stravování -exklusivní výběr z mnoha národních kuchyní, chef kuchaři ze zemí původu, vinotéky...Vendome - mezinárodní bufé, Mezzaluna – italská restaurace, Sayad – mořské plody, Al Majis – kavárna, Caviar Bar, Havana Club, Anar – irácká kuchyně, Diwan L´Auberge – libanonská kuchyně, Embassy Abu Dhabi – moderní evropská kuchyně a mnoho dalších.

Poloha

Hotel se nachází v centru hlavního města Spojených Arabských Emirátů v Abu Dhabi. Vzdálenost od letiště Abu Dhabi cca 38 km, Dubaj letiště 180 km, centrum 3 km. Nedaleko se nachází místní atrakce, nákupní a obchodní čtvrť.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat