Vyhledat zájezd

Hotel Hilton Abu Dhabi

Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
37 °C - Jasno
37 °C - Jasno
Cena za osobu od 24 290 Kč

Dostupných: 306 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Ubytování

HILTON ABU DHABI 5*****:

Hotel se nachází na pobřežním bulváru Corniche v centru Abu Dhabi. Hotel je vzdálený pouhých 10 minut autem od centra města, zlatého trhu a nákupního centra Marina Mall a 20 minut autem od Velké mešity šejka Zayeda. Mezinárodní letiště v Abu Dhabi je vzdáleno 35 km a letiště v Dubaji 140 km. Přímo u hotelu se nachází 350 m dlouhá soukromá pláž s bílým pískem a z hotelu je panoramatický výhled na Arabský záliv. Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci a neplacené parkoviště. Všech 327 moderních klimatizovaných pokojů disponuje vlastní koupelnou s WC,  satelitní TV s DVD přehrávačem, minibarem, trezorem a připojením k internetu (za poplatek). Součástí služeb dostupných pro pokoje na patře Executive je také vstup do Executive Lounge s bezplatným připojením k internetu, snídaní a občerstvením. V areálu hotelu je k dispozici Wi-Fi, fitness centrum, 3 venkovní bazény, dětský bazén, dětský klub, luxusní wellness centrum včetně masáží a relaxačních procedur, tenisové kurty a je zde možnost vodních sportů. Hosté mohou vyzkoušet širokou škálu restaurací, včetně italské restaurace Bocca, restaurace Vasco’s podávající jídla mezinárodní kuchyně, japonskou restauraci Toki, ale i Jazz Bar and Dining s oduševnělou jazzovou hudbou. Snídaně a večeře probíhá v restauracích formou bufetu.

Poloha

ABÚ DHABÍ:

Emirát Abú Dhabí, v českém překladu „otec gazely“ je nejzápadnější, nejlidnatější, rozlohou největší a nejbohatší ze sedmi emirátů Spojených arabských emirátů. Dnes bývá také označován jako jeden z nejbohatších států světa. Byl zakládajícím emirátem Spojených Arabských Emirátů, které vznikly v roce 1971. Emirát je situován na jihozápadním pobřeží Perského zálivu a zabírá plochu 67 340 km², přičemž zde žije asi 2,8mil. obyvatel. Představuje cca 85% celé rozlohy SAE. Před pobřežím emirátu se nachází 200 přilehlých ostrovů. Na jednom z nich se nachází i metropole emirátu, město „Abú Dhabí“. V hlavním měste je bezcelní zóna. Emirát má poměrně nízkou hustotu osídlení s relativně malým počtem roztroušených měst. Místní pobřeží a ostrovy jsou dokonce zapsány jako světové kulturní dědictví UNESCO, jsou totiž domovem 90% populace orla mořského z celého Perského zálivu a najdete tu jediných 12 kolonií kormorána arabského. Většinu povrchu emirátu zabírá poušť a na příkaz vládce se pouštní duny začaly zalesňovat. Na jihu emirátu na okraji črtvé největší písečné pouště „Rub al-Chálí“, v překladu „Pustá končina“ se však nachází rozsáhlá oáza „Liwa“.Před nalezením ropy byl nejchudším z pozdějších emirátů. Právě Abú Dhabí je první oblastí, kde byla roku 1958 nalezena ropa a v tomto okamžiku se začala psát nová historie chudých států emirátů. Vládnoucí emír Hamád bin Hamdán an-Nahaján se stal vůdčí osobností celé pozdější federace. Proto je Abú Dhabí dominantním emirátem majícím hlavním slovo a místem, kde sídlí prezident a vláda Spojených Arabských Emirátů. Mezi zajímavosti Abú Dhabí zajisté patří Velká Mešita, kterou nechal vybudovat bývalý šejk Zayeda, zábavní park Ferrari World či závodní okruh F1 Yas Island.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat