Vyhledat zájezd

Hotel The St. Regis Saadiyat Island Resort

Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel St. Regis Saadiyat Island
Hotel St. Regis Saadiyat Island Resort
Hotelový resort The St. Regis Saadiyat Island Resort
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 24 860 Kč

Dostupných: 1 301 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

The St. Regis Saadiyat Island Resort *****, Abú Dhábí: Luxusní resort pro náročnou klientelu leží na ostrově Saadiyat. Na tomto ostrově naleznete celkově 9 km překrásných pláží, umělecké a přehlídkové centrum Manarat Al Saadiyat, nákupní centra Abú Dhábí Mall a Mina, luxusní rezidence, atd. V resortu jsou v plném rozsahu poskytovány lázeňské služby. Hoteloví hosté mají k dispozici 380 pokojů. Na bulvár Corniche a do obchodní čtvrti Abú Dhábí dojedete autem během 10 minut. Stejně rychle se dostanete i k závodní dráze Yas Marina a do zábavního parku Ferrari. Nedaleko resortu je prestižní 18jamkové golfové hřiště Saadiyat Beach Golf Club. Resort poskytuje zdarma dopravu na ostrov Yas a do nákupního centra několikrát denně. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Popis

The St. Regis Saadiyat Island Resort *****, Abú Dhábí: 7 restaurací, kavárna, 3 bary, 5 venkovních bazénů, 25 m dlouhý krytý tréninkový bazén, bazén pro děti, centrum zdraví, dětský klub, konferenční místnost, taneční sál, sauna, lázeňské centrum, půjčovna aut, parkoviště, prádelna, čistírna, obchod se suvenýry, směnárna, 24 hodinový servis.Písečná pláž je přímo u hotelu.

Sport a zábava

The St. Regis Saadiyat Island Resort *****, Abú Dhábí: Fitness centrum, tenisové kurty, squashový kurt.

Ubytování

The St. Regis Saadiyat Island Resort *****, Abú Dhábí: Koupelna s WC, klimatizace, fén, telefon, TV, trezor, minibar, balkon.Maximálně 4 osoby na pokoji.

Stravování

The St. Regis Saadiyat Island Resort *****, Abú Dhábí: Snídaně formou bufetu, možnost večeří bufetovou formou či s obsluhou.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy. Odbavení 2 h před odletem. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu v emirátu Sharjah nebo do hotelů v ostatních emirátech. Ubyto vá ní v hotelu.

Den 2: POBYT V SHARJAH ČI V OSTATNÍCH EMIRÁTECH: Snídaně. Volno na koupání, opalování čí vodní sporty. Možnost vy užití na bídky fakul ta tiv ních výletů.

Den 7: SHARJAH ČI OSTATNÍ EMIRÁTY: Snídaně. Volno na koupání a ná kupy.

Den 8: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY: Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat