Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Ajman Beach Hotel

Spojené arabské emiráty, Ajman

Strava Plná penze, Polopenze, Polopenze A, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Ajman Beach Hotel
Hotel Ajman Beach
Počasí
36 °C - Jasno
36 °C - Jasno
Cena za osobu od 13 990 Kč

Dostupných: 3 002 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

AJMAN:

Emirát „Adžmán“  je nejmenším emirátem SAE, složeným ze třech nesouvislých území. Rozprostírá se na západním pobřeží Perského zálivu na ploše o velikosti pouhých 260 km2, ale leží  částečně i ve vnitrozemí. Hlavním městem emirátu Adžmán  je stejnojmenné město Adžmán, ve kterém žije 95% všech obyvatel. Počet obyvatel žijících v Adžmánu je něco málo přes 238 tisíc, to ho řadí na čtvrtou pozici mezi Emiráty. Je přímo napojený na město „Šardžá“ tak, že už ani nepoznáte, kdy jste překročili hranici jiného emirátu a rovněž do Dubaje je z Adžmánu blízko. Na 36 kilometrech dlouhých písečných pláží s bílým pískem se nachází luxusní hotely, s jejichž službami budou spokojeni i ti nejnáročnější klienti. V Adžmánu se nachází bezcelní zóna, díky čemuž se stal sídlem mnoha průmyslových firem, ale i přesto se především v chudších částech setkáte s tradičním způsobem života. Skutečně dlouhou tradici zde má výroba lodí tzv. „Dhows“. Nachází se zde také největší filmová a nahrávací studia v zemi. I přesto je Adžmán nejchudším z emirátů, protože se tu nenachází žádné naleziště ropy ani zemního plynu. Z původního rybářského přístavu hlavního města se postupně stal moderní přístav mezinárodního významu a žádný z návštěvníků Adžmánu by neměl vynechat starou pevnost v centru města (Centrální náměstí) postavenou v 18. století, která sloužila jako sídlo panovnického rodu. 

Ubytování

AJMAN BEACH HOTEL 3***:

Tento nedávno renovovaný hotel přímo na pláži nabízí moderně vybavené klimatizované pokoje s LED televizí, internetem (WiFi v lobby zdarma) a minibarem. Vlastní sociální zařízení je vybaveno ručníky a vysoušečem vlasů, na vyžádání dostanete i župan a pantofle. V pokojích nechybí telefon, trezor a psací stůl. Pokoje s výhledem na město mají balkon. V hotelu se nachází plně vybavené business centrum, restaurace s výhledem na moře a na hotelové pláži lze pořádat svatby a jiné mimořádné události. V Dolphin Beach klubu můžete využít široké nabídky vodních sportů nebo si zahrát beach volleybal. Hotelovým hostům je také k dispozici bazén, dětské brouzdaliště a jacuzzi s regulovanou teplotou. Nechybí ani vybavená posilovna, která se nachází v přízemí hotelu a hosté ji mohou využívat zdarma. Hotel pořádá zdarma dopravu autobusem k nákupním centrum v Sharjah a v Dubaji - každý den kromě pátku.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat