Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Ibis Hotel Al Barsha

Spojené arabské emiráty, Dubaj, Al Barsha

Strava Plná penze, Polopenze A, Polopenze B, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
23 °C - Bouřka
23 °C - Bouřka

Exotické zájezdy

Popis

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, Wi-Fi, čistírnou oděvů, možnost zapůjčení žehličky, trezorem na recepci, parkovacími místy přímo v hotelu i před hotelem, restaurací, barem a sportovním barem, kde se vysílají živé sportovní přenosy.
Nejbližší pláž se nachází přibližně 7 km.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve stylově zařízených dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi, vybavení na přípravu kávy a čaje, mini ledničkou, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, LCD TV.

Stravování

Stravování formou snídaně od 06:30 do 10:00 hod. Možnost dokoupit polopenzi A ( snídane + oběd), polopenzi B ( snídane + večeře) nebo plnou penzi. Možnost zakoupení oběda i večeře v místních restauracích. V hotelu se nachází restaurace Baharat, kubánský bar Ca Sa Latina a sportovní bar Madison.

Ostatní

Služby za poplatek: Česky hovořící delegát pouze na telefonu při pobytu kratším než 5 dnů. Nutno rezervovat minimálně 3 dny před odjezdem, v případě stornování zájezdu storno ve výšce 100 %

Poloha

Ibis Hotel Al Barsha se nachází v samém centru Dubaje v části Al Barsha. V blízkosti hotelu jsou známá místa k navštívení, například The Marina, Downtown Dubai a Sheikh Zayed road. Hotel je vhodný pro klienti, kteří by rádi poznali samé centrum města Dubaje a všechny jeho zajímavosti. Mezinárodní letiště je vzdálené 25 km od hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Spojené arabské emiráty v lokalitě Dubaj nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat