Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Auris Inn Al Muhanna

Spojené arabské emiráty, Dubaj, Tecom

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Auris Inn Al Muhanna
Auris Inn Al Muhanna Hotel
Počasí
27 °C - Oblačno
27 °C - Oblačno
Cena za osobu od 15 621 Kč

Dostupných: 420 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

Vstupní hala s recepcí, lobby, trezor, několik restaurací s arabskou i mezinárodní kuchyni. Hosté mají k dispozici také 24 hodinovou pokojovou službu.

Sport a zábava

Hotel nabízí wellness služby včetně masáží, plně vybavenou posilovnu a bazén, který se nachází v 1. patře. Nabídka dalšího sportovního a zábavního vyžití v okolí hotelu.

Poloha

Moderní čtyřhvězdičkový hotel leží 5 minut od stanice metra Dubai Internet City a díky jeho poloze se z něj pohodlně dostanete do Marina Dubai, na pláž Jumeirah, Palm Jumeirah, nákupního centra Mall of the Emirates nebo do Dubai Mall.

Ubytování

Kapacita hotelu je 145 moderních pokojů a suitů s koupelnou, klimatizací a TV/SAT. Hosté mohou volit mezi kuřáckými a nekuřáckými pokoji. K některým pokojům náleží balkon.

Program

Den 1 : PRAHA – DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 5 : DUBAJ – PRAHA Check – out z hotelu v brzkých ranních hodinách a transfer na letiště Dubaj. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu. Den 1 : BRATISLAVA – DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 5 : DUBAJ – BRATISLAVA Check – out z hotelu v brzkých ranních hodinách a transfer na letiště Dubaj. Odlet do Bratislavy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu. Den 1 : PRAHA – DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 6 : DUBAJ – PRAHA Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu. Den 1 : BRATISLAVA – DUBAJ Odlet z Bratislavy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 6 : DUBAJ – BRATISLAVA Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu. Den 1 : PRAHA – DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 8 : DUBAJ – PRAHA Check – out z hotelu v brzkých ranních hodinách a transfer na letiště Dubaj. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu. Den 1 : BRATISLAVA – DUBAJ Odlet z Bratislavy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 8 : DUBAJ – BRATISLAVA Odlet do Bratislavy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu.

Stravování

Snídaně / polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat