Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Burj Al Arab

Spojené arabské emiráty, Dubaj, Jumeirah

Strava Bez stravy, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Burj Al Arab
Burj Al Arab 5*
Cena za osobu od 86 550 Kč

Dostupných: 903 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Popis

Písčitá pláž Jumeirah se rozkládá přímo před hotelem.
Je zde například 160 m vysoké atrium se systémem vodotrysků a světel, recepce na každém podlaží s personálem připraveným splnit opravdu každé Vaše přání, několik restaurací (za všechny jmenujme například restauraci Al Muntaha ve výšce 200 m nad Perským zálivem, či Al Mahara s akváriem na milión litrů slané vody plném žraloků, korálových útesů a jiných mořských živočichů), bary, 2 velké bazény s výhledem na záliv, 2 bazény k potápění, 18 lázní, sauny, páry, jacuzzi, masáže, kinosály, kadeřnictví, salóny krásy, fitness centra či tenisové kurty. Hosté hotelu mají také neomezený vstup do blízkého aquaparku Wild Wadi.
Dětský klub.

Sport a zábava

Venkovní i vnitřní bazény, lázně, sauny, parní lázně, vířivky, fitness centra, tenisové kurty, neomezený vstup do akvaparku Wild Wadi.

Ubytování

Tento hotel připomínající vzedmutou vodní plachtu se vypíná do výšky 321 m nad světoznámou pláž Jumeirah a dominuje tak celému dubajskému pobřeží. Tento jedinečný hotel byl ještě donedávna nejvyšším hotelem na světě. Stojí na uměle vytvořeném ostrůvku a s pevninou je spojen úzkou, lehce zakřivenou hrází. Pyšní se však i mnoha dalšími nej – nejlepší, nejexkluzivnější, nejhonosnější a nejdražší. Na interiéry byly použity ty nejluxusnější materiály – téměř všechno od zábradlí po kohoutky v koupelnách je pokryto zlatem a drahokamy!.
V hotelu nejsou pokoje, pouze dvoupatrové apartmány s různým počtem ložnic o rozloze od 169 do 780 m2 (prezidentské apartmá). Jsou vybaveny tou nejmodernější technologií (42-palcová plazmová obrazovka, 93 kanálů, DVD, připojení k internetu, fax, tiskárna, kopírka; klimatizace, závěsy a osvětlení na dálkové ovládání; obrovská vířivka v koupelně). Všechny mají úchvatný výhled na oceán a hostům je zde k dispozici soukromý komorník, který Vás například obslouží u soukromé večeře přímo ve Vašem apartmá.

Stravování

Snídaně. Možnost stravování v místních restauracích.

Poloha

Hotel se nachází na pláži Jumeirah, asi 30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji.

Ostatní

Jeden z nejlepších hotelů planety nevyžaduje žádný komentář.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat