Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel DAMAC Maison - The Vogue

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Damac Maison - The Vogue
Hotel Damac Maison the Vogue
Počasí
38 °C - Jasno

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Ubytování

DAMAC MAISON - THE VOGUE 4****:

Moderní butikový hotel Damac Maison the Vogue se nachází na okraji centrálního vodního kanálu v Dubaji. Damac Maison Vogue má moderní design a bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Všechny pokoje jsou prostorné a mají obývací pokoj s psacím stolem, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout nebo kuchyň s pračkou a myčkou nádobí. V koupelně jsou 2 umyvadla, sprcha, vana a toaletní potřeby zdarma. Většina apartmánů má balkon s panoramatickým výhledem. Hostů je k dizpozici nekonečný bazén, moderní fitness centrum, saunu a parní lázeň, zatímco děti se mohou hrát na hřišti a v dětském bazénu. V Maison Café si hosté mohou vychutnat celou řadu mezinárodních jídel a občerstvení.

Poloha

DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Spojené arabské emiráty v lokalitě Dubaj nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat