Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Dubai Marine Beach Resort & Spa

Spojené arabské emiráty, Dubaj, Jumeirah Beach

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Dubai Marine Beach Resort & Spa
Dubai Marine Beach Resort And Spa
Dubai Marine Beach Resort and Spa
Hotel Dubai Marine Beach Resort and Spa
...
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 31 940 Kč

Dostupných: 2 830 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Hotel leží na začátku pláže Jumeirah, nedaleko od největších místních nákupních center, a je vzdálen jen deset minut cesty od středu města a pouhých patnáct minut od mezinárodního letiště.

Popis

Soukromá písčitá přímo před hotelem.
Dubai Marine Beach Resort & Spa je pověstný především svým důrazem na vynikající stravu, což zjevně reprezentuje fakt, že v hotelu je možno nalézt celkem dvanáct různých restaurací a barů, které servírují italskou, thajskou, mexickou, libanonskou, arabskou, japonskou, kubánskou a francouzskou kuchyni či dary moře. Prostředí řady z nich dotváří stylová živá hudba. Dále v hotelu najdete business centrum, jednací sály a prostory pro konference či bankety, půjčovnu aut, směnárnu, prádelnu, čistírnu, obchody s plavkami, suvenýry a šperky, libanonského kadeřníka, čtyřiadvacetihodinovou pokojovou službu a v neposlední řadě i možnost zajištění dopravy z a na letiště a do obchodního centra.
Dětský bazén, dětský koutek nebo služba hlídání dětí.

Sport a zábava

Soukromá písčitá pláž, dva velké bazény, dětský bazén, tenisové kurty, hodiny spinningu a aerobiku, sauna, noční klub, výlety a exkurze pořádané hotelem nebo lázně nabízející řadu léčebných i uvolňujících procedur, které kombinují tradiční přístupy s těmi moderními.

Ubytování

Tento špičkový resort nabízí svým hostům už od svého otevření v roce 1989 přepychové ubytování, exklusivní kuchyni a také moderní vybavení pro obchodníky.
Pro hosty je připraveno 33 v poklidné zahradě položených vil, které obsahují 196 pokojů a apartmá. Ty zaujmou svým prostorem, jakož i elegantním a moderním designem, a jsou vybaveny klimatizací, luxusní koupelnou, minibarem, sejfem a šatnou.

Ostatní

Tento hotel je správnou volbou nejen pro skutečné kulinářské labužníky, ale i pro všechny, kteří hledají luxusní ubytování a vynikající služby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat