Vyhledat zájezd

Poznávací zájezd Zážitky z Dubaje–Akce Senior 50+

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Poznávací zájezd Zážitky z Dubaje–Akce Senior 50+ (hlavní fotografie)

54% sleva až

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Dubaj - fantastické zážitky nejen pro děti
Dubaj Beach - Easy Fly
Dubaj Shopping - Easy Fly
Mövenpick hotel Jumeirah Beach
...
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 12 980 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří za příplatek 22,- EUR / osoba / večeře (platba na místě u delegáta)

Program

Spojené arabské emiráty – země na Arabském poloostrově, kde najdete průzračné teplé moře, pláže s jemným pískem, moderně vybavené hotely s kvalitními službami. Celoroční teplé klima je zárukou ideální dovolené v každém období. CK TopFly Vám přináší zcela novou a jedinečnou nabídku kombinovaného poznávacího zájezdu v Emirátech, kde máte možnost poznat až 4 emiráty (Dubaj, Abú Dhabi, Sharjah a Fujairah). Během 7 dní Vás čeká nabitý program plný různých výletů a zážitků, užijete si i adrenalin na pouštní safari a ochutnáte vynikající arabskou kuchyni.

Program zájezdu:

1. den: Přílet do Dubaje a informační schůzka:
Přílet do Dubaje. Po přivítání s delegátem, následuje transfer do Vašeho hotelu a ubytování. Volný večer a informační schůzka, kde se dozvíte podrobnosti o Vašem programu.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

2. den: Návštěva Abú Dhabí:
Dnes navštívíme hlavní město emirátů - Abu Dhabi. V Abu Dhabi budete oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Cesta povede podél krásné pobřeží 8 km dlouhé promenádě, která je lemovaná mrakodrapy. Výlet pokračuje přejezdem na ostrov Yas Island, kde se nachází známá závodní dráha Formule 1 a první a největší tematický park Ferrari (možnost vyfotografovat). Následuje zastávka v obchodním centru s možností nákupů a občerstvení. Dále navštívíme jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě – mešitu Shejka Zayeda, kde budete oslněni nádhernou islámskou architekturou. Cestou dál budeme projíždět kolem luxusního 7* hotelu Emirates Palace (možnost vyfotografovat), navštívíme venkovní etnografické muzeum, které vypráví o životě původních beduínů a nakonec se podíváme do velkoobchodu s ručně tkanými koberci (možnost nákupů).
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

3. den: Osobní volno s možností koupání a odpoledne od cca 15 hod. výlet Pouštní safari (s večeří):
Dnes do cca 15 hod. máte osobní volno s možností koupání. Odpoledne od cca 15 hodin můžete podniknout výlet velmi zajímavý a adrenalinový výlet Pouštní safari. Odpoledne budete vyzvednuti moderními džípy. Zažijete napínavou jízdu přes pouštní duny. Posléze se můžete těšit na jízdu na velbloudech a navečer se přesunete do jednoho beduínského kempu, kde na Vás čeká chutné barbecue s možností vychutnat si i typickou arabskou kuchyni. O zábavu se Vám postarají nejen břišní tanečnice, ale i místní folklór a těšit se můžete i na kouření vodní dýmky.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

4. den: Celodenní výlet k Indickému oceánu (východní pobřeží) s koupáním:
Dnes hned po snídani vyrazíme přes členitou krajinu plnou kaňonů k východnímu pobřeží Indického oceánu, jehož křišťálově čisté vody jsou vhodné pro koupání a potápění. Po příjezdu do emirátu Fujairah navštívíme jednu z nejlepších pláží v regionu, kde si užijete slunění, koupání a zázemí plážového klubu (lehátka a slunečníky v ceně výletu; jídlo a pití za poplatek). Později odpoledne se podíváme do Bidiye, kde se nachází nejstarší a nejmenší mešita. Na zpáteční cestě do Dubaje zastávka na tradičním trhu.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

5. den dopoledne: Výlet Tradiční Dubaj (půldenní výlet zdarma pro všechny) a přesun do dalšího hotelu:
Ráno podnikneme projížďku městem Dubaj známého jako město ze zlata. Cesta začíná návštěvou Muzea arabské kultury, které se nachází v historické pevnosti Al Fahidi staré již skoro 200 let. Poté společně pokračujeme k převozu Abra, kde budeme mít možnost vidět a také vyfotografovat krásné panorama Dubaje. Posléze se přesuneme do rušného tržiště plného obchůdku s kořením a se zlatem. Navštívíme specializované obchody se zlatem, šperky a s koženou módou s možností výhodných nákupů. Poté společný přesun do dalšího hotelu v oblasti Dubaj.

5. den odpoledne: Noční Dubaj (s večeří):
K večeru se vydáme na prohlídku noční Dubaje. Během výletu uvidíme osvětlené největší skvosty Dubaje vč. nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Projíždět budeme hlavní dubajskou tepnou – Třídou šejka Zayeda, která je lemovaná osvětlenými vysokými mrakodrapy, v kterých mají sídla luxusní hotely, banky, nadnárodní společnosti apod. Navštívíme starý, původní dům Šejka Zayeda spolu s malou vesničkou s obchůdky. Navečeříme se v příjemné restauraci Lotus (večeře formou švédských stolů). Po večeři přejdeme k největšímu nákupnímu centru na světě – Dubai Mall, kolem kterého se rozprostírá oddychová zóna s uměle vybudovaným jezerem, jež nabízí nádherou panoramu na osvětlenou nejvyšší budovu světa a zažijete zde unikátní několikaminutové představení zpívající a tančící fontány, jedná se opravdu o dech beroucí zážitek.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

6. den dopoledne: Moderní Dubaj:
Dnes se přesuneme do krásné, moderní čtvrtě Dubai Marina, kde budete obdivovat nádherné panorama mrakodrapů vystavěných kolem umělé zátoky. V oblasti se nachází množství restaurací a kaváren. Poté se přesuneme na Palmový ostrov (možnost vyfotografovat) a zastavíme se u známého hotelu Atlantis (foto pauza). Navštívíme největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, které je se svým akváriem s rejnoky a žraloky opravdovým zážitkem. V centru se podíváme ke krásnému vodopádu, k akváriu se žraloky. Poté projedeme kolem luxusního hotelového resortu Madinat Jumeirah s nádherně upravenými zahradami s vodními kanály a kolem známého hotelu připomínajícího plachetnici - Burj Al Arab.

6. den odpoledne: výlet Dhow Creek Cruise – plavba tradiční dřevěnou lodí s večeří:
Během tohoto výletu zažijete jedinečnou plavbu na jedné z tradičních obchodních lodí, kterými se v minulosti přepravovalo zboží. Jedná se o menší dřevěné lodě, nyní vyzdobené nejrůznějšími světly. Během plavby můžete pozorovat krásné panorama tradiční i moderní Dubaje s mrakodrapy a poplujete až k břehům Perského zálivu. Bude zde pro Vás připravené buffé s tradiční arabskou kuchyní a krátký kulturní program.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

7. den: Osobní volno s možností koupání a večer odlet domů:
Poslední den můžete relaxovat na pláži nebo u hotelového bazénu a užívat si koupání. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy je plánovaný až ve večerních hodinách. Přejeme Vám mnoho šťastných zážitků.

Ostatní

Poznámka:- Tato akce platí pouze pro osoby starší 50 let. Osoby mladší 50 let jsou za příplatek 2 000 Kč / osoba.
- Změny programu nejsou plánovány, ale jsou vyhrazeny.
- Konkrétní názvy hotelů jsou upřesněny na místě delegátem. Fotografie ubytování u nabídky jsou ilustrativní.
- Jednotlivé výlety (včetně programu, vstupů, transferů k památkám, obědů nebo večeří a výkladů průvodců) nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Výlety si lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta.
- Při vstupu do mešity šejka Zayeda v Abú Dhabí je nutné dodržet předepsaný oděv, je vyžadováno volné, plně zakrývající a neprůsvitné oblečení (muži - dlouhé kalhoty, zakrytá hruď a ramena; ženy - dlouhý rukáv a dlouhá sukně/kalhoty, šátek na hlavu, nevhodná je bílá barva oblečení). V případě nedostatečného oblečení může být vstup do mešity bez náhrady odepřen.
- KLIENTI MOHOU POUZE VYCESTOVAT S PASEM PLATNÝM 6 MĚSÍCŮ PO ODLETU ZE SAE, NEJSOU AKCEPTOVÁNY RYCHLOPASY!! V PASU NESMÍ BÝT RAZÍTKO IZRAELE!
- V případě, že dítě do 18ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). V případě, že dítě do 18-ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
Služby za poplatek:Možnost přiobjednat:
- Rozšířené Top cestovní pojištění vč. storna zájezdu za 780,- Kč / os. / pobyt
- Večeře: 22 Eur / večeře / osoba (platba na místě u delegáta)
- Fakultativní příplatky, výlety a služby (možnost dokoupení u delegátů na místě)

Fakultativní výlety:
- Moderní Dubaj: 59,- EUR
- Výlet k Indickému oceánu s koupáním: 69,- EUR
- Výlet lodí Dhow Creek Cruise s večeří: 79,- EUR
- Noční Dubaj s večeří: 59,- EUR
- Výlet Pouštní Safari s večeří: 79,- EUR
- Výlet do Abú Dhabí: 69,- EUR
- Nejvyšší budova světa Burj Khalifa s vyhlídkou ve 124. patře: 49,- EUR

Zvýhodněný balíček výletů: za 289,- EUR,- Eur, který obsahuje:
- Moderní Dubaj
- Výlet do Abú Dhabí
- Výlet Pouštní Safari s večeří
- Výlet lodí Dhow Creek Cruise s večeří
- Výlet k Indickému oceánu s koupáním

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat