Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Spojené Arabské Emiráty – Pobyt v Dubaji

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Spojené Arabské Emiráty – Pobyt v Dubaji (hlavní fotografie)

70% sleva až

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Dubaj - fantastické zážitky nejen pro děti
Dubaj Beach - Easy Fly
Dubaj Shopping - Easy Fly
Poznávací zájezd Zážitky z Dubaje – Akce Senior 50+
...
Počasí
34 °C - Jasno
34 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 990 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory

Program

Den 1: Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno) do Dubaje.
Den 2: Přílet do Dubaje v časných ranních hodinách, snídaně v hotelu, ubytování, v 10.30 odjezd na jednu z dubajských pláží, koupání, odpoledne přejezd zpět do hotelu, osobní volno k odpočinku, navečer vycházka s průvodcem do obchodní čtvrti, seznámení s okolím hotelu, nocleh.
Den 3: Volný den, fakultativně půldenní výlet do nejvyšší věže světa Burj Kalifa, z vyhlídkové plošiny ve 124. poschodí ohromující výhled na okolní mrakodrapy hluboko pod námi. Během cesty výtahem nahoru multimediální prezentace o historii Dubaje a nejvyšší věži světa. Výlet je spojen s návštěvou jednoho z prestižních dubajských středisek DubaiMall, kde je možno si zabruslit na kluzišti olympijských rozměrů, nebo posedět u vodopádu, padajícího z výšky tří poschodí, a v obrovské nádrži před střediskem shlédnout umělecky aranžovanou fontánovou show. Součástí tohoto střediska je i obrovské akvárium, pod kterým se dá projít skleněným tunelem a pozorovat žraloky a jiné obrovské ryby, proplouvající kolem a nad vaší hlavou (bruslení a akvárium je nutno zakoupit zvlášť). Zbytek dne možno strávit v hotelovém bazénu či vířivce na střeše hotelu.
Den 4: Po snídani odjezd na další z pláží, koupání, po návratu z pláže individuální volno, nebo vycházka do středu Dubaje na druhé straně zálivu, společná jízda pramicí Abra přes záliv, prohlídka trhu s kořením, zlatých suků a okolních rušných tržišť. Návrat je možný buď stejnou cestou, nebo taxíkem z vlastních prostředků. Nocleh.
Den 5: Po snídani volno k samostatným aktivitám nebo účast na výletě z nabídky.
Den 6: Odjezd na třetí pláž, koupání, odpoledne možnost společného výletu do dalšího prestižního obchodního střediska Mall of Emirates, kde je možno si zalyžovat, nebo provádět jiný zimní sport (snowboard, sáňky, cena 1 hodina cca 1000 Kč včetně zapůjčení potřebného teplejšího oblečení, obutí, lyží a podobně – mimo čepice a rukavic), nebo jen pozorovat skrz velkou skleněnou stěnu zasněžený svah z vyhlídkové plošinky, nebo jedné z kaváren či restaurací. Pro dopravu tam i zpět je možno použít buď metro, nebo levné taxi (z vlastních prostředků). Nocleh.
Den 7: Snídaně, možnost dalšího společného výletu, nocleh.
Den 8: Po snídani odjezd na jednu ze tří už navštívených pláží, kterou zvolí většina účastníků, koupání, odpoledne volno k návštěvě obchodů dle vlastního výběru, nebo s průvodcem společná jízda do nové výstavní čtvrtě Dubai Marina a pokračování na ostrov Palma s možností prohlídky známého hotelu Atlantis, jehož součástí jsou chodby se stěnami z akvárií, v nichž mezi korály plují obrovští rejnoci a další ryby. Výlet je možno v případě nejméně 10 přihlášených osob uskutečnit metrem nebo taxíkem z vlastních prostředků. Do hotelu Atlantis se vstupné neplatí.
Den 9: Po snídani uvolnění pokojů, odjezd na letiště, odlet do Prahy nebo Vídně, pro zájemce za příplatek transfer do Brna, příjezd ve večerních hodinách.

Popis

Koupání a široká nabídka výletů. Ubytování - apartmánový hotel v pěší vzdálenosti od rušného obchodního centra staré části Dubaje a několika klimatizovaných obchodních středisek a samoobsluh s potravinami. Apartmány s kuchyňkou včetně nádobí a velké lednice.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat