Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Flora Creek Deluxe Hotel Apartments

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Flora Creek Hotel Apartments
Flora Creek Hotel Apartments 4*
Počasí
23 °C - Bouřka
23 °C - Bouřka
Cena za osobu od 29 100 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Ubytování

FLORA CREEK HOTEL APARTMENTS 4****:

Flora Creek Deluxe Hotel Apartments leží v dubajské čtvrti Deira, která je centrem nakupování, gastronomie, zábavy a obchodu, kousek od metra, slavného Dubajského zálivu a nákupních center. Hotel disponuje ubytováním v prostorných apartmánech s hotelovou službou. Apartmány disponují 1 či 2 ložnicemi, prostornými balkony, moderním nábytkem, satelitní TV s plochou obrazovkou, odděleným obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní a v každé místnosti koupelnou. Ve všech prostorách je zdarma dostupný vysokorychlostní internet. Flora Creek Deluxe Hotel Apartments disponuje restaurací jménem The Olive Tree, ve které si mohou hosté denně pochutnat na snídani, obědě a večeři. Podávají se v ní snídaně formou bufetu a pokrmy „A La Carte“ . V nabídce jsou kontinentální, středomořská, arabská a panasijská jídla a mořské plody. Naleznete zde West End Cafe, kde si můžete pochutnat na nápojích a lehkém občerstvení. Hotel také nabízí vybavenou posilovnu, saunu, parní saunu, bazén s nastavitelnou teplotou vody a wellness centrum nabízející nejrůznější omlazující procedury.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat