Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Flora Park Hotel Apartments

Spojené arabské emiráty, Dubaj, Port Saeed

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
42 °C - Jasno

Exotické zájezdy

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Poloha

DUBAI: Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Ubytování

FLORA PARK HOTEL APARTMENTS 4****: Hotel je umístěn v blízkosti slavného Dubai Creek. Hotel Flora Park Hotel Apartments disponuje prostornými jednolůžkovými, dvoulůžkovými a trojlůžkovými apartmány, jen pár kroků od centra města Deira a 2 km od dubajského letiště. Nabízí bezplatné Wi-Fi a venkovní bazén. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Celkem hotel nabízí 118 luxusní apartmánů, všechny jsou moderně zařízeny. Ideální místo pro delší pobyty a pro rodiny. Apartmány nabízejí oddělené ložnice a obývací pokoje a plně vybavenou kuchyň. Ubytování zahrnuje balkon, posezení a jídelní část. Některé apartmány mají satelitní TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávač a ve vybraných je k dispozici kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Součástí je vlastní koupelna s vanou. K zázemí ubytování Flora Park Hotel Apartments patří wellness centrum, sauna a posilovna. V nabídce jsou zahrnuty i masáže. Hosté mohou navštívit místní restauraci nebo využít službu donášky potravin.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Spojené arabské emiráty v lokalitě Dubaj nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat