Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Hilton Garden Inn Dubai Mall Of Emirates

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hilton Garden Inn Dubai Mall Of Emirates
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 20 486 Kč

Dostupných: 424 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Stravování

Snídaně / Polopenze .

Program

Den 1 : PRAHA – DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ V brzkých ranních hodinách přílet do Dubaje. Přivítání místním partnerem a transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Další den po snídani volný program, možnost odpočinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety, využití služeb hotelu. Den 6 : DUBAJ – PRAHA Check – out z hotelu v brzkých ranních hodinách a transfer na letiště Dubaj. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu. Den 1 : PRAHA – DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ V brzkých ranních hodinách přílet do Dubaje. Přivítání místním partnerem a transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Další den po snídani volný program, možnost odpočinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety, využití služeb hotelu. Den 8 : DUBAJ – PRAHA Check – out z hotelu v brzkých ranních hodinách a transfer na letiště Dubaj. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu. Den 1 : PRAHA – DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ V brzkých ranních hodinách přílet do Dubaje. Přivítání místním partnerem a transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Další den po snídani volný program, možnost odpočinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety, využití služeb hotelu. Den 10 : DUBAJ – PRAHA Check – out z hotelu v brzkých ranních hodinách a transfer na letiště Dubaj. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu. Den 1 : BRATISLAVA – DUBAJ Odlet z Bratislavy do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ V brzkých ranních hodinách přílet do Dubaje. Přivítání místním partnerem a transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Další den po snídani volný program, možnost odpočinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety, využití služeb hotelu. Den 8 : DUBAJ – BRATISLAVA Check – out z hotelu v brzkých ranních hodinách a transfer na letiště Dubaj. Odlet do Bratislavy a konec programu.

Sport a zábava

Hosté mohou během pobytu využívat venkovní infinity bazén, dětský bazén i 24h denně otevřené fitness centrum. Nabídka dalších sportovních aktivit v okolí hotelu.

Ubytování

Velmi komfortní a moderně zařízené pokoje jsou vybavené TV/SAT, vlastní koupelnou, ledničkou, kávovarem a zdarma WiFi připojením.

Poloha

Tento nový hotel se nachází pouze pár kroků od známého nákupního centra Mall of the Emirates ve čtvrti Al Barsha. V blízkosti hotelu je nejen pláž, turisty vyhledávaná Burj Khalifa, ale také obchodní čtvrť. Dále se u hotelu nachází řada obchodů a restaurací.

Popis

Recepce, concierge, úschovna zavazadel, bankomat, směnárna, turistické informace, trezor, restaurace, bar, pokojová služba, prádelna či nonstop otevřený obchod je jen část služeb, které jsou hotelovým hostům k dispozici. V hotelu jsou business prostory vhodné pro pořádání konferencí včetně veškerého vybavení.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat