Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Ibis World Trade Centre

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
40 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Ubytování

IBIS WORLD TRADE CENTRE DUBAI 2**:

Hotel Ibis World Trade Centre leží v Dubaji a je součástí komplexu Dubai World Trade Center. Nachází se v blízkosti Sheikh Zayed Road a vedle stanice metra World Trade Centre, hotel má přímý přístup na letiště i na mezinárodní kongresové a výstavní centrum v Dubaji. Hotel ibis Dubai World Trade Center nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž Jumeirah, nákupní centrum Dubaj a další významné nákupní střediska a je také dobře spojena pro poznávací výlety do historického Bur Dubai. Hotel disponuje recepcí otevřenou 24 hodin denně, bezplatnou WIFI a pracovním stolem ve všech 210 klimatizovaných pokojích s TV. Na požádání je v pokojích k dispozici kabelový internet. Restaurace Cubo připravuje středomořskou kuchyni z čerstvých surovin. Hotel World Trade Centre provozuje také bar, který nabízí koktejly a osvěžující nápoje. V hotelu můžete využít i službu praní a čištění oděvů. Hotel má také bankomat.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Poloha

DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Spojené arabské emiráty v lokalitě Dubaj nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat