Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmánový hotel Welcome

Spojené arabské emiráty, Dubaj, Al Muraqqabat

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Doprava Letecká
Další názvy
Welcome Hotel Apartment 1
Počasí
38 °C - Oblačno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Poloha

DUBAI: Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Ubytování

WELCOME HOTEL APARTMENT 1 3***: Welcome Hotel Apartments 1 nabízí střešní bazén s výhledem na město, vířivku a opalovací palubu, za méně než 15 minut chůze od obchodního centra Burjuman. Jeho 24hodinová kavárna podává sendviče a teplé nápoje. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Welcome Hotel Apartments 1 nabízí velká okna vybavená zatemňovacími závěsy a zdobená v béžových barvách. Každý z nich má v salonku křeslo a konferenční stolek. Každý apartmán má dobře vybavenou kuchyň, která zahrnuje sporák, mikrovlnnou troubu a lednici. Všechny mají pračku a skříně pro uložení potravin. Personál hotelu Welcome Hotel Apartments 1 může zajistit výlety do okolních atrakcí a výletů. K dispozici je také jídelna na pokoji. Welcome Hotel Apartments 1 se nachází 9 km od mezinárodního letiště v Dubaji. Dubai Creek se nachází méně než 10 minut chůze od hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Spojené arabské emiráty v lokalitě Dubaj nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat