Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Imperial Hotel Apartments

Spojené arabské emiráty, Dubaj, Bur Dubai

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
39 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Ubytování

IMPERIAL HOTEL APARTMENTS 3***:

Hotel Imperial Hotel Apartments umístěn ideálně v Bur Dubai, jedné z nejpopulárnějších lokalit ve městě. Hotel leží 3 km od centra města a poskytuje přístup k důležitým městským zařízením. Imperial Hotel Apartments je navržen tak aby poskytoval svým hostům jednoduchost vlastního domova luxusních standardů. Imperial Hotel Apartments v Dubaji má řadu nádherných apartmánů úhledně připravených, aby nabízel kompletní relaxaci a pohodlí. Každá rezidence má nejlepší zařízení ve své třídě včetně připojení k internetu, pračku a plně vybavený kuchyňský kout pro klidný pobyt. Prostředí je teplé a útulné. Rezidence mají také dobře vybavenou posilovnu se saunou a krytým bazénem a restaurací. Během ubytování v tomto nádherném zařízení si hosté mohou vychutnat nonstop recepcI, úschovnu zavazadel, Wi-Fi na veřejných místech, parkoviště, pokojovou službu.


Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Poloha

DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Spojené arabské emiráty v lokalitě Dubaj nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat