Vyhledat zájezd

Hotel Ibis One Central

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 15 880 Kč

Dostupných: 28 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Sport a zábava

Město Dubaj nabízí nepřeberné množství vyžití. Můžete navštívit unikátní lyžařskou sjezdovku Ski Dubai v Mall of the Emirates, nejvyšší budovu Burj al Arab, moderní přístaviště Dubai Marina či gigantické zábavní centrum s tématickými a zábavnými parky Dubailand.

Ubytování

Pokoje v hotelu Ibis One jsou moderně zařízené a jsou vybavené vlastním soc. zařízením, fénem, psacím stolem, minilednicí, pokojovým trezorem a TV s plochou obrazovkou s výběrem mezinárodních programů.

Stravování

Snídaně nebo polopenze (za příplatek) formou švédských stolů.

Ostatní

Náš názor: V případě, že dítě do 18ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). 2. V případě, že dítě do 18-ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
Všechny pokoje na zpětné potvrzení.

Poloha

Ibis One Central se nachází jen kousek od silnice Sheikh Zayed Road a vedle dubajského mezinárodního konferenčního centra. Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od stanice metra World Trade Centre a jen 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Dubaj (DXB). Hotel je situovaný v blízkosti mrakodrapu Burdž Chalífa, nákupního centra Dubai Mall a pláže Jumeirah Beach. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava k hlavním nákupním centrům a plážím.

Popis

K vybavení hotelu patří 24-hod. recepce, Wi-Fi (ve společných prostorách hotelu, i na pokoji), možnost vysokorychlostního připojení, fitness, čistírna, business centrum, parkoviště.
Pláž Jumeirah Public Beach je vzdálena cca 6 km od hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat