Vyhledat zájezd

Hotel Jumeirah Beach

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Jumeirah Beach
Jumeirah Beach
Jumeirah Beach Hotel
Počasí
38 °C - Jasno
38 °C - Jasno
Cena za osobu od 31 460 Kč

Dostupných: 4 389 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Poloha

Hotel Jumeirah Beach *****, Dubaj: Architektonicky velmi odvážně řešený luxusní hotel s 598 pokoji nedaleko centra Dubaje.

Popis

Hotel Jumeirah Beach *****, Dubaj: Několik restaurací se všemi hlavními světovými kuchyněmi, řada barů, několik bazénů, posilovna, tělocvična, sauna, vířivka, masáže, parní lázně, konferenční centrum, dětský klub, dětské hřiště, aquapark, půjčovna automobilů, 24 hodinový servis.Soukromá bílá písečná pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava

Hotel Jumeirah Beach *****, Dubaj: Tenisové kurty, kurty na squash, golf, potápěčské centrum, vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, kajaky), fitness kurzy (jóga, karate).

Stravování

Hotel Jumeirah Beach *****, Dubaj: Snídaně formou bufetu, večeře za příplatek, možnost stravování a la carte v hotelových restauracích.

Ubytování

Hotel Jumeirah Beach *****, Dubaj: Individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, TV, rádio, telefon, připojení na internet, osobní trezor, minibar, balkón s výhledem na moře.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 2 děti.

Program

Den 1: PRAHA - DUBAJ: Odlet z Prahy. Odbave ní 2 h před odletem. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.

Den 2: POBYT V DUBAJI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru ve měs tě (hotely organizují 2x denně zdar ma transfery na pláž) či v hotelu pří mo na pláži (plážové hotely jsou o ně co dražší). Volný program. V Dubaji jsou ideální nákupní mož nosti za příznivé ceny. Možnost vy užití široké na bíd ky fakul tativních výletů s českým de legátem - půldenní pro hlídka města, výlet do sou sedního emi rátu Sharjah, pouštní safari s večeří.

Den 7: DUBAJ: Snídaně. Volno na koupání a ná kupy.

Den 8: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY: Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat