Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kempinski Hotel and Residences Palm Jumeirah

Spojené arabské emiráty, Dubaj, Palm Island

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Kempinski Palm Jumeirah
Kempinski Hotel & Residence Palm Jumeirah
Kempinski Hotel & Residences Palm Jumeirah
Počasí
25 °C - Déšť
25 °C - Déšť
Cena za osobu od 29 100 Kč

Dostupných: 6 262 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze (oběd nebo večeře) – formou kombinace bufetu a servírovaného menu.

Ostatní

Jediný resort tohoto typu v Dubaji! Velmi prostorné pokoje apartmánového typu až o několika ložnicích. Vhodné pro větší rodiny i skupinky přátel, pro ty, kdo chtějí strávit svou dovolenou společně, přitom však v maximálním soukromí!.
Luxusní ubytování apartmánového typu suite od 1 až po 5 ložnic vhodné pro rodiny i pro větší skupiny přátel Wi-fi internet zdarma.
Jediný resort tohoto typu v Dubaji! Velmi prostorné pokoje apartmánového typu až o několika ložnicích. Vhodné pro větší rodiny i skupinky přátel, pro ty, kdo chtějí strávit svou dovolenou společně, přitom však v maximálním soukromí!.
Http://www.kempinski.com/en/palmjumeirah.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování v pokojích se 2- 5 ložnicemi.

Poloha

Dubai - Palm Island cca 45 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže.
Palm Island Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 45 minut. Extravagantní resort otevřený v červenci 2011 se pyšní jedním z největších bazénů v Dubaji. Leží přímo u vlastní 500 m dlouhé písečné pláže na západním půlměsíci ostrova Palm Jumeirah, nedaleko vodního parku Aquaventure, který se nachází v hotelu Atlantis.

Popis

244 suite, rezidencí, penthousů a vil o 1-5 ložnicích. Klimatizace, 3 restaurace a bary, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, vodní sporty, golf, nákupní arkáda, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Ubytování

Jednoložnicová superior suite - každá suite se skládá z obývacího pokoje s jídelnou, vybaveného kuchyňského koutu a ložnice, každá ložnice má své vlastní příslušenství. Klimatizace, maxibar (nealko zdarma), sejf, fén, telefon, 40´´ SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, balkon nebo terasa. Možnost ubytování pro 2 dospělé osoby a až 2 děti do 12 let.Jednoložnicová suite - pro max. 3 osoby, z toho 2 dospělé.Dvouložnicová suite - pro max. 6 osob, z toho 4 dospělé.Tříložnicová suite - pro max. 8 osob z toho 6 dospělých.Čtyřložnicová suite - pro max. 10 osob, z toho 8 dospělých.
Jednoložnicová superior suite - každá suite se skládá z obývacího pokoje s jídelnou, vybaveného kuchyňského koutu a ložnice, každá ložnice má své vlastní příslušenství. Klimatizace, maxibar (nealko zdarma), sejf, fén, telefon, 40´´ SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, balkon nebo terasa. Možnost ubytování pro 2 dospělé osoby a až 2 děti do 12 let.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat