Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Rixos The Palm

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 49 990 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Hotel Rixos The Palm *****, Dubaj: Moderní luxusní hotel s 290 pokoji, který byl otevřen v roce 2012, se nachází na Jumeirah Palm, uměle vytvořeném ostrově ve tvaru palmy. Hotel se skládá ze 2 budov propojených atriem a leží u vlastní písečné pláže. Do nákupních center v Dubaji se dostanete za cca 15 minut jízdy. Dvakrát denně je k dispozici bezplatná kyvadlová doprava k nákupnímu centru Mall of the Emirates. Letiště v Dubaji je vzdáleno 45 km.

Popis

Hotel Rixos The Palm *****, Dubaj: 3 restaurace, 5 barů, 4 bazény, business centrum, sauna, parní lázně, turecké lázně, masáže, pedikúra, manikúra, kino, dětské hřiště, půjčovna aut, parkoviště, prádelna, čistírna, obchod se suvenýry, směnárna, 24 hodinový servis.Uměle vytvořená písčitá pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky včetně plážových ručníků jsou zdarma.

Sport a zábava

Hotel Rixos The Palm *****, Dubaj: Fitness centrum, tenis, plážový volejbal, plážový fotbal, stolní tenis, badminton, minigolf, vodní sporty.

Ubytování

Hotel Rixos The Palm *****, Dubaj: Mramorová koupelna s vanou a WC, klimatizace, varná konvice, fén, telefon, TV, trezor, minibar, balkon.Maximálně 4 osoby na pokoji.

Stravování

Hotel Rixos The Palm *****, Dubaj: Snídaně formou bufetu, možnost večeří bufetovou formou či s obsluhou.

Program

Den 1: PRAHA - DUBAJ: Odlet z Prahy. Odbave ní 2 h před odletem. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.

Den 2: POBYT V DUBAJI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru ve měs tě (hotely organizují 2x denně zdar ma transfery na pláž) či v hotelu pří mo na pláži (plážové hotely jsou o ně co dražší). Volný program. V Dubaji jsou ideální nákupní mož nosti za příznivé ceny. Možnost vy užití široké na bíd ky fakul tativních výletů s českým de legátem - půldenní pro hlídka města, výlet do sou sedního emi rátu Sharjah, pouštní safari s večeří.

Den 7: DUBAJ: Snídaně. Volno na koupání a ná kupy.

Den 8: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY: Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat