Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Suity Roda Amwaj

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
42 °C - Oblačno
42 °C - Oblačno
Cena za osobu od 19 700 Kč

Dostupných: 33 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Ubytování

RODA BEACH RESORT 5*****:

Roda Beach Resort se nachází v centru Dubaje, jen kousek pěšky od pláže. Tento resort je obklopen celou řadou možností stravování, nakupování a zábavy a je vzdálený kousek od živých plážových klubů a nedotčených veřejných pláží. Hotel disponuje 60 pokoji. Pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. Některé pokoje mají posezení pro pohodlí hostů. V některých pokojích je balkon nebo terasa. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s bidetem. V pokojích najdete také župany a pantofle. Rezort nabízí venkovní bazén, saunu a fitness centrum. Středisko se nachází v pěší vzdálenosti od nákupního centra Sunset Mall, 0,5 km (1 min.), Wild Wadi Aqua Park je vzdálený 4 km (7 min.), legendární aqua venture Atlantis Palm 25,5 km (30 min). Dále je zde nedaleké nákupní centrum Mercato 10 km (12 min.) a slavné nákupní centrum Dubai Mall 33 km (35 min) poskytujícíjedinečné nákupní zážitky. Dubajské mezinárodní letiště je vzdáleno 16 km.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat