Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Al Diar Siji Hotel

Spojené arabské emiráty, Fujairah

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Al Diar Siji
Cena za osobu od 21 100 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

FUJAIRAH:

Fudžajra je dalším ze sedmi emirátů tvořících Spojené Arabské Emiráty. Nachází se na jejich východě, u hranic s Ománem.Tato oblast na pobřeží Ománského zálivu se od ostatních emirátů liší tím, že zde není žádná písečná poušť. Má rozlohu 1 150 km2 a asi 150 000 obyvatel, kteří hlavně žijí ve stejnojmenném hlavním městě. Fudžajra, hlavní město emirátu, je poklidná lokalita, kterou by si za svůj cíl měli vybrat všichni milovníci historie. Roku 1902 se emirát stal britským protektorátem a roku 1971 se stal součástí Spojených arabských emirátů. Emirát je absolutistickou monarchií, takže veškerou moc má emír Hamad bin Mohammed Al Sharqi, který vládne od roku 1974. Ekonomicky země závisí na dotacích z federace. Místní průmysl je zejména stavebnictví, turismus a existuje zde bezcelní zóna. Území emirátu je převážně hornaté, což je příčinou relativně vysokých dešťů, které umožňují zemědělství. Emirát je vyhledáván především kvůli svým nádherným plážím, čistému moři, ve kterém je hojnost mořského života a Fudžajra je skvělou volbou pro ty, kteří se rádi potápějí či šnorchlují. Nejlepším místem pro potápění je jednoznačně Khor Fakan. Je zde krásná příroda a historické a kulturní památky jako je např. vesnice „Shimal/Shamal“, ve které se nachází několik archeologických oblastí, či město „Dibba“, známé pro své starobylé hrady, tvrze a ruiny. Dále se zde nachází vesnička „Al Bithna“ – bývalá pevnost hlídající vstup do Harajských hor, které místy dosahují výšky více než 2 000 m., minerální léčivé prameny „Madhab“ a „Gamour Spings“.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Ubytování

AL DIAR SIJI HOTEL 5*****:

Al Diar Siji Hotel se nachází přímo v centru města, pouhých 5 minut jízdy z mezinárodního letiště Fujairah a 75 minut od mezinárodního letiště v Dubaji. 5 minut chůze od hotelu je řada nákupních možností a městských veletrhů. Nedaleko od hotelu je několik turistických bodů a plážových resortů. Všech 89 klimatizovaných pokojů je zařízeno moderním dřevěným nábytkem, včetně posezení a jsou vybaveny psacím stolem, LCD TV a minibarem. Některé z nich poskytují panoramatický výhled na pohoří Al Hajar a Indický oceán. V areálu hotelu se nachází i diskotéka, 6 bowlingových drah a rekreační možnosti představuje především přítomná tělocvična, sauna a vířivka spadající pod lázeňské centrum, vyhřívaný bazén a fitness centrum a také osvětlený tenisový kurt. K dispozici je též recepce s nepřetržitým provozem, kadeřník a bezplatné soukromé parkoviště.  Restaurace Al Diwan je pro hosty otevřena po celý den a podává mezinárodní kuchyni a místní jídla. Restaurace Asmak Specialty servíruje saláty a italskou kuchyni. Najdete zde také kavárnu, kde si můžete dát čerstvě upečené sladké pečivo a horkou kávu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat