Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Al Diar Siji

Spojené arabské emiráty, Fujairah

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Al Diar Siji Hotel
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno

Exotické zájezdy

Ubytování

AL DIAR SIJI HOTEL APARTMENTS 4****:

Tento exkluzivní hotel se nachází hned vedle pláže ve městě Fujairah a  nabízí výhled na Ománský záliv. K nejbližším obchodním střediskům, obchodním zónám a bankám je to pouhých 10 minut jízdy od hotelu.Po 5 minutách jízdy autem dojede k přístavu a letišti, z mezinárodního letiště v Dubaji je to sem 80 minut. Všech 78 světlých hotelových  pokojů je v elegantním provedení a má klimatizaci, koupelnu s WC, LCD TV, moderní nábytek a velkoplošná okna. K některým patří také balkon s výhledem na písečnou pláž a součástí je i bezdrátové připojení přímo na pokoji. Hotel disponuje osvětleným tenisovým kurtem, vybavenou posilovnou, v lázeňském a wellness centru najdete krytý bazén, saunu, vířivku, páru a můžete se zde oddat masážím. Mezi služby hotelu dále patří pokojová služba, díky které si můžete jídlo vychutnat například v soukromí pokoje a hotel je i velmi vhodným pro nejrůznější obchodní setkání. Samozřejmostí je i 24h recepce. Hlavní hotelová restaurace podává výběr jídel regionální kuchyně a také speciální zdravé menu.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Poloha

FUJAIRAH:

Fudžajra je dalším ze sedmi emirátů tvořících Spojené Arabské Emiráty. Nachází se na jejich východě, u hranic s Ománem.Tato oblast na pobřeží Ománského zálivu se od ostatních emirátů liší tím, že zde není žádná písečná poušť. Má rozlohu 1 150 km2 a asi 150 000 obyvatel, kteří hlavně žijí ve stejnojmenném hlavním městě. Fudžajra, hlavní město emirátu, je poklidná lokalita, kterou by si za svůj cíl měli vybrat všichni milovníci historie. Roku 1902 se emirát stal britským protektorátem a roku 1971 se stal součástí Spojených arabských emirátů. Emirát je absolutistickou monarchií, takže veškerou moc má emír Hamad bin Mohammed Al Sharqi, který vládne od roku 1974. Ekonomicky země závisí na dotacích z federace. Místní průmysl je zejména stavebnictví, turismus a existuje zde bezcelní zóna. Území emirátu je převážně hornaté, což je příčinou relativně vysokých dešťů, které umožňují zemědělství. Emirát je vyhledáván především kvůli svým nádherným plážím, čistému moři, ve kterém je hojnost mořského života a Fudžajra je skvělou volbou pro ty, kteří se rádi potápějí či šnorchlují. Nejlepším místem pro potápění je jednoznačně Khor Fakan. Je zde krásná příroda a historické a kulturní památky jako je např. vesnice „Shimal/Shamal“, ve které se nachází několik archeologických oblastí, či město „Dibba“, známé pro své starobylé hrady, tvrze a ruiny. Dále se zde nachází vesnička „Al Bithna“ – bývalá pevnost hlídající vstup do Harajských hor, které místy dosahují výšky více než 2 000 m., minerální léčivé prameny „Madhab“ a „Gamour Spings“.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Spojené arabské emiráty v lokalitě Fujairah nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat