Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Hilton Fujairah Resort

Spojené arabské emiráty, Fujairah

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně, Soft All inclusive, Ultra All Inclusive, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Hilton Al Fujairah Resort
Hotel Hilton Fujairah
Hotel Hilton Fujairah Resort [Na webu CK nelze dohledat]
Počasí
33 °C - Jasno
33 °C - Jasno
Cena za osobu od 25 690 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Moderní hotel se nachází v Emirátu Fujairah. Z mezinárodního letiště v Dubaji trvá cesta do hotelu přibližně 60 minut. V okolí hotelu se nachází spousta zajímavých míst, která stojí za návštěvu.

Popis

V areálu se nalézá vstupní hala s recepcí, úschovna zavazadel, kadeřník, kosmetický salón, půjčovna automobilů, květinářství, obchod se suvenýry, směnárna, pokojová služba, trezor, turistické informace, prádelna, restaurace, bary, dětská hlídací služba, hřiště, klub pro nejmenší návštěvníky s řadou aktivit, business centrum a další. Hotel provozuje dopravu po okolí.

Sport a zábava

Pro návštěvníky je připravena široká škála sportovních aktivit od basketbalu, šipek, rybaření, fitness centra, jízdy na kajacích až po ping pong, šnorchlování, tenisové kurty, volejbal a vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotelový resort řetězce Hilton nabízí různé typy ubytování. V nabídce jsou jak klasické pokoje, tak i stylové vilky. Veškeré ubytování je velmi moderní a pohodlné. Součástí vybavenosti základního pokoje typu deluxe je sociální zařízení, vlastní balkón s výhledem na moře, do zahrady či na město, vysokorychlostní připojení k internetu a TV/SAT.

Stravování

Snídaně / Polopenze / All inclusive.

Program

Den 1 : PRAHA – DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. V brzkých ranních hodinách přílet do Dubaje. Přivítání místním partnerem a transfer do hotelu ve Fujairah. Ubytování. Nocleh. Den 2 : FUJAIRAH Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 6 : DUBAJ – PRAHA Check – out z hotelu v brzkých ranních hodinách a transfer na letiště v Dubaji. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu. Den 1 : PRAHA – DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. V brzkých ranních hodinách přílet do Dubaje. Přivítání místním partnerem a transfer do hotelu ve Fujairah. Ubytování. Nocleh. Den 2 : DUBAJ - FUJAIRAH V brzkých ranních hodinách přílet do Dubaje. Přivítání místním partnerem a transfer do hotelu ve Fujairah. Ubytování. Dalších dnech volný program, možnost odpočinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety, využití služeb hotelu. Den 8 : DUBAJ – PRAHA Check – out z hotelu v brzkých ranních hodinách a transfer na letiště v Dubaji. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat