Vyhledat zájezd

JA Oasis Beach Tower

Spojené arabské emiráty, Jumeirah Beach

Strava Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Počasí
24 °C - Oblačno

Exotické zájezdy

Popis

recepce, restaurace, bazén hoteloví hosté mohou využívat soukromou pláž umístěnou u hotelu Jebel Ali Golf Resort & Spa s transferem na pláž a zpět zdarma. Tato pláž téměř kilometr dlouhá. Jídlo a pití je podáváno u mnoha barů u bazénu nebo na pláži po celý den.

Poloha

Luxusní hotel Oasis Beach tower je umístěn na známé pláži Jumeirah v Dubaji, se skvělým výhledem na ostrov Palm Jumeirah, Arabský záliv a Dubai Marinu. Díky své poloze dává ideální startovní pozici pro poznání pravého potenciálu Dubaje.

Sport a zábava

fitness centrum, poblíž vodní parky - Wild Wadi a Aqauaventure, masáže, bazén, golf

Ubytování

Hotel nabízí k ubytování 1 - 4 ložnicové deluxe pokoje, 2 - 4 ložnicové superior pokoje a 2 - 4 ložnicové premium pokoje.

Stravování

snídaně, obědy, večeře

Program

Program zájezdu: 1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program 2.den & předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety. Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Spojené arabské emiráty v lokalitě Jumeirah Beach nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat