Vyhledat zájezd

Beach Hotel By Bin Majid

Spojené arabské emiráty, Ras al Khaimah

Strava All Inclusive, All inclusive, Plna penze, Plná penze, Polopenze, Polopenze B, Snídaně, Ultra All inclusive, polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
BIN MAJID BEACH HOTEL AI
BIN MAJID BEACH HOTEL HB
BIN MAJID BEACH RESORT - CABANAS AI
BIN MAJID BEACH RESORT - CABANAS HB
...
Počasí
36 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 990 Kč

Dostupných: 11 087 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Nachází se na kopci s výhledem na nádhernou pláž v poklidné oblasti pouze dvě minuty od centra města Ras Al Khaimah a hodinu od mezinárodního letiště v Dubaji.

Popis

800 metrů dlouhá soukromá písčitá pláž u hotelu.
Restaurace servírující mezinárodní i orientální kuchyni, např. arabskou, hospůdky s živou hudbou, bary, např. Indian Bar s živou indickou hudbou či Paradise Disco servírující koktejly, Sport Bar s kulečníkem, kavárna, bazén, volejbalové hřiště, fitness centrum, směnárna, obchody, půjčovna aut, konferenční vybavení.
Dětský bazén, dětské hřiště, služba hlídání dětí.

Sport a zábava

Jízda na velbloudu, výlety po okolí (do pouště), nákupy v moderních nákupních centrech, např. Waha Center, restaurace, bary, vodní sporty.

Ubytování

Jeden z luxusních hotelů v Ras Al Khaimah okouzluje svou polohou. Rozprostírá se na kopci s výhledem na 800 metrů dlouhou písčitou pláž. Ačkoliv je od Ras Al Khaimahu vzdálen pouhé dvě minuty jízdy, sám si zachoval klidnou atmosféru.
Hotel nabízí ubytování ve 133 nově zařízených a renovovaných pokojích a suitách. Každý pokoj je klimatizován a je vybaven minibarem, satelitní televizí, telefonem. Samozřejmostí je 24 hodinový servis.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Příjemný hotel v poklidné oblasti s výbornými službami.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat