Vyhledat zájezd

Hotel Waldorf Astoria Ras Al Khaimah

Spojené arabské emiráty, Ras al Khaimah

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
43 °C - Jasno
43 °C - Jasno
Cena za osobu od 21 845 Kč

Dostupných: 195 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

Pro relaxaci můžete navštívi třeba Health club & Spa a wellness centrum. V hotelu máte na výběr z 9 restaurací a barů, včetně oceněného steakhousu, japonské kuchyně nebo delikatesami ze středního východu. Hotel nabízí pronájem 4 místností na meeting, zasedací místnost Al Hamra a nebo si v hotelu můžete naplánovat svatbu.

Sport a zábava

Hotel se může chlubit golfovým hřištěm s 18 jamkami, 2 osvětlenými tenisovými kurty a posilovnou se stroji značky Technogym. V areálu je také velký venkovní bazén s barem uvnitř, kde si můžete objednat výborné koktejly a drinky nebo si zahrát vodní sporty.

Poloha

Tento 5hvězdičkový hotelový resort se nachází 45 minut jízdy autem od mezinárodního letiště v Dubaji, obklopen pouští, horami a 350 metrovou soukromou písečnou pláží a čistě modrým Arabským mořem. Hlavní město Dubai a její nakupní centrum a noční život sídlí jen hodinu jízdy od hotelu. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště.

Program

Den 1 : PRAHA - DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Po příletu, transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Den 2 : RAS AL KHAIMAH Volný program, možnost odpočinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety. Nocleh. Den 6 : DUBAJ - PRAHA Transfer na letiště. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Den 1 : BRATISLAVA - DUBAJ Odlet z Bratislavy do Dubaje. Občerstvení během letu. Po příletu, transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Den 2 : RAS AL KHAIMAH Volný program, možnost odpočinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety. Nocleh. Den 8 : DUBAJ - BRATISLAVA Transfer na letiště. Odlet do Bratislavy. Občerstvení během letu. Přílet. Den 1 : PRAHA - DUBAJ Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu. Po příletu, transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh. Den 2 : RAS AL KHAIMAH Volný program, možnost odpočinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety. Nocleh. Den 8 : DUBAJ - PRAHA Transfer na letiště. Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet.

Ubytování

V hotelu je celkem 346 pokojů a věžových apartmá s výhledem na azurové moře nebo na rozsáhlé golfové hřiště v areálu hotelu. Ve světlých a elegantních pokojích je vlastní koupelna vybavená vanou a děšťovou sprchou. Ve všech pokojích je k dispozici připojení Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, varná konvice a dokovací stanice pro iPod. Nechybí ani psací stůl nebo nadýchaná čalouněná sedačka s výhledem na moře nebo na zahradu.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat