Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Beach Hotel

Spojené arabské emiráty, Sharjah

Strava Plná penze, Polopenze, Polopenze A, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Beach Hotel Sharjah
Počasí
35 °C - Jasno
35 °C - Jasno
Cena za osobu od 18 490 Kč

Dostupných: 155 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

SHARJAH:

Šardžá je třetí největší emirát  Spojených arabských emirátů. Emirát má rozlohu 2600 km² a přibližně  800 000 obyvatel. Jako jediný leží jak na pobřeží Perského, tak i na pobřeží Ománského zálivu. Vlastní přibližně 16 kilometrů pobřeží a pak se táhne daleko do vnitrozemí. Svou rozlohou pokrývá pouhé 3,3% území SAE, i přesto je ale třetím největším emirátem co se rozlohy i počtu obyvatel týče. Už od roku 1972 zde vládne Sultán Bin Mohamed Al Qassimi, který je současně i ministrem kultury ve Spojených Arabských Emirátech. Osídlení Šardžá se odhaduje až do doby před 6 tisíci lety. Metropolí emirátu je stejnojmenné město Šardžá. Emirát se skládá z několika oddělených částí: větší západní, převážně pouštní části, ležící při pobřeží Perského zálivu, v níž se nachází i jeho metropole a dále několik oddělených exkláv ležících v horách na východě a v téměř všech případech omývaných vodami Ománského zálivu. Jedná se o malé ostrovy „Dibba Al-Hisn“, „Kalba“, „Khor Fakkan“ a „Nahwa“. Šardžá je jednak kulturním centrem, najdete zde spoustu muzeí, v nichž jsou uloženy díla umělců z celého světa a můžete navštívit velký počet výstav, zároveň je ale také místem, kde se velice přísně dodržují islámské tradice. Je to jediný emirát nedovolující bez výjimky nakupovat a požívat alkohol mimo hotelový komplex. Velmi přísně se také dbá na odpovídající oděv mužů a žen. Nepochybně téměř největší výhodou tohoto emirátu je, že sousedí se všemi šesti dalšími emiráty, můžete tedy sednout do taxíku a za půl hodiny budete například v Dubaji, kde takové zákazy neexistují. Šardžá je typická pro bohatá tržiště se širokou nabídkou ručních výrobků, na kterých můžete koupit téměř vše od ručně tkaných koberců, šperků ze zlata a drahých kamenů až po starožitnosti. Pláže jsou zde krásné a udržované s bílým pískem a opravdu čistým mořem. Daleko ve vnitrozemí je oáza „Chajd“ a nedaleko od ní na území „Milaja“ lze navštívit archeologické vykopávky, které dokazují čilý obchodní ruch na tomto území už ve 3. století n. l. Důležitou částí mezinárodního exportu je vývoz perel a také těžba soli ve zdejších solných dolech. Přestože jsou zde pro návštěvníky z nemuslimských zemí poměrně velká omezení, tak navzdory tomu je emirát Šardžá navštěvován miliony turistů, které láká zdejší skvostné pobřeží lemované palmami, s luxusními hotely poskytující ten nejlepší servis.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Ubytování

BEACH HOTEL 3***:

Beach Hotel Sharjah se nachází u soukromé pláže na pobřeží Perského zálivu. Je ve vzdálenosti 4 km od historického centrálního tržiště (Central Souq), 3 km od Khalid Lagoon a k mezinárodnímu letišti v Dubaji je to 15 km. Hotel nabízí kyvadlovou dopravu do centra města Sharjah i Dubaje. Kapacita ubytování je 131 klimatizovaných hotelových pokojů z nichž je 10 apartmánů a jedna vila, je vybaveno vlastní koupelnou s WC, kabelovou televizí, mini ledničkou, telefonem s přímou volbou. Většina pokojů má balkon s výhledem na moře, ostatní pokoje jsou s výhledem na město.  Součástí hotelu je venkovní bazén, včetně dětského brouzdaliště. K dispozici je také klub zdraví s posilovnou a saunou, sluneční terasa,  masážní zařízení a dětské hřiště. V hotelu můžete dále najít kadeřnictví, prádelnu a čistírnu, parkoviště a půjčovnu aut. Hlavní hotelová restaurace nese název Le Petit Suisse, servíruje mezinárodní kuchyni a snídaně, obědy i večeře jsou formou bufetu i á la carte. K dispozici je ovšem také Beach Café a čajová zahrada s lehkým občerstvením.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat