Vyhledat zájezd

Beach Hotel Sharjah

Spojené arabské emiráty, Sharjah

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Beach Hotel
Počasí
26 °C - Déšť
Cena za osobu od 14 890 Kč

Dostupných: 3 622 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Ubytování

Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefon s přímou volbou, mini lednicí, satelitní televizí, trezor a WiFi připojení k internetu. Většina pokojů má balkon s výhledem na záliv a moře. Standardní pokoje s výhledem na moře nabízí 24 hodinový pokojový servis, individuálně nastavitelnou klimatizaci, internet, trezor, fén, LCD satelitní televizi. Standardní pokoje s výhledem situovaným na město též nabízí 24 hodinový pokojový servis, individuálně nastavitelnou klimatizaci, internet, trezor, fén, LCD satelitní televizi. Dětská postýlka je zdarma na vyžádání. Ve třílužkových pokojích je 3. osoba je vždy na přistýlce.

Stravování

Možnost snídaně, nebo polopenze Restaurace Le Petit Suisse je otevřena denně, stravování probíhá formou bufetu. K dispozici je ještě Beach Café.

Ostatní

Služby za poplatek: Česky hovořící delegát pouze na telefonu při pobytu kratším než 5 dnů.

Popis

Hotel se skládá z 131 pokojů a apartmánů. Nabídnout může také konferenční sál až pro 30 osob. Dále také nabízí posilovnu, saunu, bazény.
Soukromá hotelová pláž.

Poloha

Beach Hotel Sharjah se nachází 5 km od centra a ve snadném dosahu města Dubaj, kde se nachází mezinárodní letiště. Je ideálním letoviskem jak pro turisty, tak pro rekreaci rodin s dětmi. Oblast Sharjah je bohatá na i kulturu, mnohdy se zde míchá historie s moderním uměním. V této oblasti je mnoho muzeí, galerií umění i kulturních akcí a obdivovat ze zde dá téměř 500 měšit. Již po celá desetiletí využívají Emiráty svou silnou kulturní platformu jako lákadlo v cestovním ruchu. Jsou tu velmi dostupná velká střediska značkových obchodů, mnoho luxusních restaurací, ale i oblasti pro rekreaci.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat