Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Golden Beach Motel

Spojené arabské emiráty, Sharjah

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
39 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Poloha

SHARJAH:

Šardžá je třetí největší emirát  Spojených arabských emirátů. Emirát má rozlohu 2600 km² a přibližně  800 000 obyvatel. Jako jediný leží jak na pobřeží Perského, tak i na pobřeží Ománského zálivu. Vlastní přibližně 16 kilometrů pobřeží a pak se táhne daleko do vnitrozemí. Svou rozlohou pokrývá pouhé 3,3% území SAE, i přesto je ale třetím největším emirátem co se rozlohy i počtu obyvatel týče. Už od roku 1972 zde vládne Sultán Bin Mohamed Al Qassimi, který je současně i ministrem kultury ve Spojených Arabských Emirátech. Osídlení Šardžá se odhaduje až do doby před 6 tisíci lety. Metropolí emirátu je stejnojmenné město Šardžá. Emirát se skládá z několika oddělených částí: větší západní, převážně pouštní části, ležící při pobřeží Perského zálivu, v níž se nachází i jeho metropole a dále několik oddělených exkláv ležících v horách na východě a v téměř všech případech omývaných vodami Ománského zálivu. Jedná se o malé ostrovy „Dibba Al-Hisn“, „Kalba“, „Khor Fakkan“ a „Nahwa“. Šardžá je jednak kulturním centrem, najdete zde spoustu muzeí, v nichž jsou uloženy díla umělců z celého světa a můžete navštívit velký počet výstav, zároveň je ale také místem, kde se velice přísně dodržují islámské tradice. Je to jediný emirát nedovolující bez výjimky nakupovat a požívat alkohol mimo hotelový komplex. Velmi přísně se také dbá na odpovídající oděv mužů a žen. Nepochybně téměř největší výhodou tohoto emirátu je, že sousedí se všemi šesti dalšími emiráty, můžete tedy sednout do taxíku a za půl hodiny budete například v Dubaji, kde takové zákazy neexistují. Šardžá je typická pro bohatá tržiště se širokou nabídkou ručních výrobků, na kterých můžete koupit téměř vše od ručně tkaných koberců, šperků ze zlata a drahých kamenů až po starožitnosti. Pláže jsou zde krásné a udržované s bílým pískem a opravdu čistým mořem. Daleko ve vnitrozemí je oáza „Chajd“ a nedaleko od ní na území „Milaja“ lze navštívit archeologické vykopávky, které dokazují čilý obchodní ruch na tomto území už ve 3. století n. l. Důležitou částí mezinárodního exportu je vývoz perel a také těžba soli ve zdejších solných dolech. Přestože jsou zde pro návštěvníky z nemuslimských zemí poměrně velká omezení, tak navzdory tomu je emirát Šardžá navštěvován miliony turistů, které láká zdejší skvostné pobřeží lemované palmami, s luxusními hotely poskytující ten nejlepší servis.

Program

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Ubytování

GOLDEN BEACH MOTEL 3***:

Tento motel se nachází na 300 m dlouhé privátní pláži s bílým pískem, obklopen palmami, ve vzdálenosti pouhého kilometru od místního přístavu Khalid a necelé 4 km od parku Mamzar Beach. Ve vzdálenosti 7 km je také centrum města. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno 14 km. Nákupní možnosti jsou vzdáleny 5-7 km a jedná se o centrální tržiště (Central Souq) a tržiště se zlatem (Gold Souq) a nákupní centra Sharjah City Central Mall, Mega Mall a Sahara Shopping Mall. Motel má celkem 59 klimatizovaných, prostorných apartmánů s balkonem, minibarem, satelitní TV, Wi-Fi připojením a vlastní koupelnou. V některých najdete i kuchyňský kout a jídelní prostor. Motel nabízí venkovní bazén s terasou s lehátky a panoramatický výhled na Perský záliv. K dispozici je pokojová služba a recepce 24/7. Poskytuje také službu hlídání dětí, půjčení aut, neplacené parkoviště přímo na místě a dopravu shuttle busem do centra města Sharjah a na tržiště v Dubaji.  V hlavní restauraci motelu Golden Beach, která podává mezinárodní kuchyni. Na místě najdete také kavárnu a plážovou kavárnu Beach Café, kde si můžete objednat zmrzlinu a občerstvení.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Spojené arabské emiráty v lokalitě Sharjah nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat