Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Bentota Beach Hotel

Srí Lanka, Bentota

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bentota Beach Hotel By Cinnamon
Bentota Beach Hotel
Hotel Bentota Beach
Počasí
30 °C - Možnost deště
30 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 36 490 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Bentota Beach Hotel ****, Bentota: Velmi příjemný hotel se 133 pokoji je vzdálený 105 km od mezinárodního letiště, je obklopen rozsáhlou tropickou zahradou a kokosovým hájem, vhodný pro rodinnou dovolenou, služby na vysoké úrovni.

Sport a zábava

Bentota Beach Hotel ****, Bentota: Vodní sporty na pláži, rybaření, tenis, stolní tenis, volejbal, biliár, večerní zábavné programy pro hotelové hosty.

Ubytování

Bentota Beach Hotel ****, Bentota: Klimatizace, koupelna s WC, telefon, TV, minibar, trezor, balkon/terasa s výhledem do zahrady.Maximálně 4 osoby na pokoji.

Stravování

Bentota Beach Hotel ****, Bentota: Snídaně, All Inclusive (za příplatek) formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje; základní výběr alkoholických nápojů. Možnost stravování a la carte.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odbavení na letišti Praha - Ru zyně 2 ho d. před odletem. Od let do Kolomba.

Den 2: KOLOMBO: Snídaně v letadle, přílet do Kolomba. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: POBYT U MOŘE: Snídaně. Volný program na opalování, koupání, sport a výlety. Hotelová recepce nabízí široký výběr fakultativních výletů - např. prohlídky měst Kandy, Nuwara Eliya, Galle, safari do NP Yala. Dlouhé písčité pláže s nádherně čistou mořskou vodou Vás vybízí k potápění, surfování či rybaření. Srí Lanka však nabízí mimo pláží také něco navíc - fascinující vnitrozemí s bujnou vegetací, které můžete probádat jak v rámci organizované skupiny, tak i indi viduálně, se zapůjčeným mo tocyklem nebo vozidlem. Mezi největší atrakce patří návštěva starého královského města Kandy, spojená s návštěvou sloní farmy. K Vašemu příjemnému poby tu přispěje mnoho vynikajících res taurací v okolí hotelu a podél pláží.

Den 9: KOLOMBO - PRAHA: V ranních hodinách transfer na letiště v Kolombu a odlet do Prahy. Let na trase.

Popis

Bentota Beach Hotel ****, Bentota: Restaurace, bar, kavárna, bazén, posilovna, obchody se suvenýry, konferenční místnost.Písčitá přímo u hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat