Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Club Bentota

Srí Lanka, Bentota

Strava All inclusive, Plná penze s nápoji, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Club Bentota
Hotelový komplex Club Bentota
Počasí
32 °C - Jasno

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Nachází se na poloostrově obklopeném mořem a řekou Bentota na jihozápadním pobřeží Srí Lanky, 60 kilometrů na jih od hlavního města Colomba. Vzdálenost k letišti činí 100 kilometrů.

Popis

Písčitá pláž se nachází přímo před hotelem.
Z vybavení hotelu musíme zmínit především zahradní restauraci podávající místní a mezinárodní pokrmy, bar na terase, diskotéku pod širým nebem, bazén, centrum vodních sportů, tenisový kurt, volejbalový kurt, ájurvédské lázně, butik nebo obchod se šperky a suvenýry.

Sport a zábava

Hotel se pyšní centrem vodních sportů, které jsou možné realizovat jak na moři, tak na přilehlé řece. Patří mezi ně vodní lyžování, windsurfing či jízda na vodním skútru. Dále je možné se věnovat rybaření, potápění, aquaaerobiku, gymnastice či joggingu, hrát plážový volejbal, tenis, stolní tenis nebo vodní pólo, vyrazit na projížďku na řece, pozorovat ptáky, nebo se vydat na některý ze zajímavých výletů. Pro večerní zábavu je určena diskotéka pod širým nebem a animační programy, pro relaxaci pak ájurvédské lázně.

Ubytování

Tento starší hotel je ukryt v obrovské tropické zahradě mezi Indickým oceánem a řekou Bentota. Jeho filosofií je poskytnou svým hostům maximální možnost sportovního a zábavního vyžití tak, aby se ani chvíli nenudili.
Pro hosty jsou připraveny vkusně zařízené pokoje, které jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, SAT TV, telefonem s možností mezinárodních hovorů, koupelnou s teplou a studenou vodou a balkonem, z něhož je krásný výhled na řeku či na moře.

Ostatní

Jde o vcelku jednoduchý hotel, který ale nabízí nepřeberné množství zábavy a je tak vhodný pro ty, kteří stojí o aktivní dovolenou strávenou navíc v krásném tropickém prostředí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Srí Lanka v lokalitě Bentota nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat