Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Saman Villas (Boutique Hotel)

Srí Lanka, Bentota

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Saman Villas
Saman Villas
Počasí
29 °C - Možnost deště
29 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 39 190 Kč

Dostupných: 492 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Popis

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Bentota, které leží 62 km jižně od hlavního města Colombo a  pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. 


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V HOTELU 
SAMAN VILLAS 5* SE SNÍDANÍ!!!


Stravování

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program

1. DEN
odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/BENTOTA)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu SAMAN VILLAS 5***** v Bentotě
Ubytování
Volný program

3. DEN - poslední den
Volný program
Možnost fakultativních výletů

POSLEDNÍ DEN
Volný program
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Ubytování

SAMAN VILLAS (BOUTIQUE HOTEL) 5*****:

Tento „Boutique“ hotel leží přímo na zlato písčité pláži v tropické zahradě, vzdálený 92 km od mezinárodního letiště - Bandaranaike International Airport. Má celkem 26 klimatizovaných pokojů (Superior Suite, DeLuxe Suite, DeLuxe Suite with Swimming Pool, Grand DeLuxe Suite with Swimming Pool, Saman Villa Suite with Swimming Pool), které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, mini barem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Všechny pokoje mají výhled na Indický oceán a terasu s lehátky, některé pokoje i privátní bazén.  Hotel má 2 restaurace – „Terrace Restaurant“ a la carte restaurace s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně, restauraci formou bufetu, dále 2 bary – „Pool Bar“ a „Sunset Bar“. Disponuje venkovním bazénem, fitness a wellness centrem, Jacuzzi, lázněmi „The Sahana Spa“ s typickými procedurami (Ayurveda), masážemi, zábaly - vše pod dohledem školeného personálu, dále směnárnou, prádelnou, úschovnou zavazadel, knihovnou, obchodem se suvenýry a room servisem – 24 hodin denně.

Nechybí zázemí pro sportovní vyžití, jako je kulečník nebo vodní sporty (potápění, windsurfing, rybaření). Wifi je k dispozici zdarma na pokojích a v celém areálu.

Bentota – 5 km

Poloha

BENTOTA:

Letovisko „Bentota“ se nachází 60 km jižně od hlavního města Colombo, v provincii Galle. Jeho název je odvozen od slov Bem - démon, a Tota - říční břeh. Místo má zlaté pláže a je vhodné pro milovníky plážového odpočinku a vodních sportů. Turisty do Bentoty lákají především krásné písčité pláže a bohatý podmořský život s množstvím korálových útesů. Letovisko je známé svým trhem s řemeslnými výrobky. Ve městě naleznete amfiteátr s každodenními představeními. Bentota je též proslavena vínem (Toddy) z kokosových palem (kokosové šťávy).


Zajímavá místa v blízkosti: "COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Naleznete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám. "KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou je města "Chrám Sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat